סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
קלסר ממותג הולך אתכם לכל מקום ומפיץ את החברה שלכם בכל מקום. הוא בולט לעין. הוא מושך אותה וממקד את מבטה בו. קלסר ממותג מהווה לא רק אמצעי. הוא מהווה פלטפורמה שיווקית. כשהוא מונח במקום שבו נראה העסק הממותג. כשאתם נושאים אותו.

סטודיו ורטיגו מציע לכם שירותי מיתוג באמצעות עבודות דפוס מקצועיות בגימור מלוטש ומוקפד. אתם יכולים לבחור צורות וצבעים מתוך תבניות מוכנות וכמובן לאפשר לאנשי המקצוע בכלל ולמעצבים בפרט להכין עבורכם מיתוג מקורי, ייחודי, יצירתי.

קלסר ממותג שנושא אותו סוכן פרסום שלכם מהווה מכפיל כוח ותועלת. המותג מדבר בעד עצמו ובעדכם. הוא מציג, בתמצית, את המותג. מה ומי. קלסר ממותג על פי ערכי החברה ומאפייניה מיוצר מחומרים איכותיים. הוא קשיח ועמיד לאורך זמן.
קלסר עם טבעות לתיוק מאפשר לכם לצרף אליו חומרים על אודות החברה ומוצריה או שירותיה. ניתן לכלול בהם חומר רב, על ניירות שאף הם ממותגים. שימוש בו עשוי להמחיש לכם עד כמה אפקטיבי עשויה להיות מיתוגו של פריט זה.

סטודיו ורטיגו מכין לכם קלסרים  מהווים כרטיס ביקור, תעודת זהות ומשמשים חלון ראווה לעסק שלכם. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום במוצר פשוט זה, המצוי ברשותו של כל בעל עסק וכל מנהל חברה, רצוי ומומלץ למתג אותו ולהפוך אותו למכשיר שיווקי ופרסומי אפקטיבי ביותר.
קלסרים ממותגים

קלסרים ממותגים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest