סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
דף הבית >> דפוס >> הדפסת פולדרים >> פולדרים

אלמנט פרסומי יעיל ביותר

יש המון דברים חיוביים שאפשר להגיד על פולדר שמחולק בצורה כזו או אחרת ללקוחות פוטנציאליים של גופים מסחריים שונים. אך נראה כי בראש ובראשונה יש להדגיש את הנקודה שמדובר על אלמנט פרסומי המציג יעילות גבוהה ביותר. נראה כי פולדרים מצליחים להצליח, אם נגדיר זאת במשחק מילים, במקום שאלמנטים שיווקיים גרנדיוזיים יותר נכשלים בו.

בהתאם למטרות השיווק של כל עסק, חברה או גוף מסחרי אחר, אנו רואים כיצד נבחנות אפשרויות שונות ליצירת אלמנט פרסומי. בכל הקשור לפולדר, הרי שאנו יכולים לראות כיצד הוא מתאים בד"כ למטרה שיווקית ממוקדת יותר מאחר והוא מצומצם יותר בהיקפו לעומת קטלוגים גדולים והוא ניתן לחלוקה מהירה ונקודתית מאוד.

העברה נכונה של המסר השיווקי

אם נתעמק מעט יותר במה שמציג הפולדר למי שמקבל אותו לידיו, הרי שנראה עד כמה יש צורך לשים לב לנקודה חשובה שמדגישה את חשיבות העברת המסר בצורה מדויקת. אחרי הכול, אף אחד לא ירצה להזמין פולדרים מחברה שעוסקת בכך ולראות כיצד הוא לא מצליח ליהנות מלקוחות שמגיעים לחנותו או מאנשים שמזמינים את שירותיו.

אם ציינו קודם לכן שמדובר על אלמנט שיווקי יעיל מאוד, הרי שחשוב להבין כי הדבר נובע מכך שעיצוב והפקה נכונים של הפולדר מביאים לכך שהמסר השיווקי ייראה ברור לכל אדם ויביאו לביצוע הפעולה אותה מבקש המחלק אותו. כך פולדרים הם באמת אמצעי יעיל להציע מבצע מכירות מסוים ולמשוך לקוחות פוטנציאליים.

לא כל אחד יכול להציע שירות רציני

אין ספק שראוי מאוד לדבר על ההפקה של אלמנט פרסומי זה אם מישהו רוצה ליהנות מתוצאה שתספק אותו בכל מעט האחוזים. הפקה של פולדר בכל סדר גודל שהוא ובכל רמת עיצוב היא לא משהו שכל חברה שעוסקת בתחום יכולה להציע. זה שיש ריבוי של חברות שעוסקות בתחום זה אין הדבר אומר שכל אחת מהן ברמה גבוהה.

דבר זה מדגיש לכל בעל עסק ולכל מי שמבין עד כמה פולדרים יכולים לסייע לו, שחשוב מאוד לברור בין חברות שונות שמציעות את עצמן בשוק הישראלי על מנת לעבוד רק עם זו שיכולה לקיים את ההבטחה לפולדר נאה מאוד, מדויק בעיצובו, מעביר את המסר, משדר רצינות, ובאמת מושך את הלקוח הפוטנציאלי ליצור קשר עם חברה או עסק. 


 
עיצוב פולדרים

פולדרים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest