סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
דף הבית >> דפוס >> הדפסת קטלוגים >> קטלוג

מגוון המזמינים שמבקשים מוצר מיוחד

אם נתעמק בדרישות הרבות של גופים שונים במשק הישראלי נראה כיצד בכל תחום יכולים להציג בעלי עסקים או מנהלים בדרגים שונים דרישות מיוחדות למי שמעוניין לספק להם שירות כזה או אחר. גם לגבי הפקה של קטלוג הרי שאנו יכולים לזהות את רמת החשיבות של שירות זה ואת הדרישות השונות מצדם של לקוחות מגוונים.

בין אם מדובר על רשת שמוכרת מוצרי חשמל, בין אם מדובר על חנויות אופנה, ובין אם מדובר על משווקים שעוסקים בתחומים מגוונים ושונים, אנו בהחלט מזהים עד כמה לכל סוג של לקוח תהיה דרישה משלו. כך נוצרות בקשות מרתקות ומאתגרות במיוחד שמדגישות עד כמה חשוב להיעזר בחברה המתמחה בתחום זה. 

בהתאם לסגנון של כל עסק או חברה

מדינת ישראל היא כזו המציגה בשני העשורים האחרונים שוק מסחרי מפותח הרבה יותר מזה שהכרנו בעבר הרחוק. כבר מזמן לא מדובר על שיווק בסיסי של מוצרים או שירותים שאפיינו את שנות השבעים של המאה הקודמת, ולכן קטלוג איכותי ומרשים הוא חלק מרמת שיווק מקצועית יותר בהתאם לסגנון של כל חברה או עסק.

היום זה כבר ממש לא מפתיע לראות כיצד לא מעט גופים חושבים בצורה מיידית ורצינית מאוד על הפקה מקצועית של אלמנט פרסומי בעל כוח רב המציג גם את עדכניות החברה ואת החדשנות שלה. כך, בזכות קטלוג מיוחד ניתן להמשיך ולהציג את האופי של עסק מסוים, את הסגנון של חברה כלשהי, או את הייחוד של כל גוף אחר.

ההדפסה הופכת למרשימה יותר עם השנים

יש לא מעט סיבות מדוע בשנים האחרונות אנו רואים כיצד ניתן לקבל בצורה מושלמת תוצאה מרשימה מאוד של הפקת קטלוגים בארץ. נתחיל מכך שהניסיון שנצבר אצל חברות המתמחות בתחום זה הוא רב, ובנוסף הרי שגם חשיפה להפקות כאלה בחו"ל והעסקת אנשי מקצוע שמכירים את התחום מהעולם הגדול, יוצרים תוספת כוח רצינית.

לכן עבור כל מי שרוצה לראות כיצד בסופו של פרויקט הפקה הוא מקבל לידיו קטלוג שקשה מאוד להתעלם ממנו, הרי שהוא יכול למצוא חברה שמציגה שילוב חשוב מאוד בין כוח אדם מוכשר ופורה, ציוד טכנולוגי שבעבר הרחוק היה נראה כאילו הוא לקוח מסרטי מדע בדיוני, וטכניקות הפקת דפוס חדשניות שיצרו מהפכה בתחום. 

קטלוג

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest