סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
כל בעל עסק או חברה שרוצים לקדם את שיווק המוצר או השירות שלהם מנצלים כל מוצר וכל אביזר לשם כך. לוגו של חברה שמוטבע על ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, קלסרים ממותגים, פליירים מפיץ את עצם קיומם לציבור גדול של אנשים, אשר כל אחד מהם הוא לקוח פוטנציאלי.
לבד משיפור וקידום העסק באמצעות אתר באינטרנט וניצול הפלטפורמות השונות בה, לרבות רשתות חברתיות, יש חשיבות והשפעה רבה גם על ניצול ומיצוי אפיקים חיצוניים לשם כך.
עיצוב ומיתוג של עסקים יכול אפוא להיעשות באמצעים שונים ומגוונים. הגיוני ומועיל לנצל ציוד משרדי ואביזרים שונים לעיצוב העסק ולמיתוגו. כאשר, לדוגמה, אתם מקבלים לקוחות במשרד שלכם, הם ודאי עשויים להיחשף אל הלוגו שלכם כאשר הם רואים כי הוא ניבט מכל פינה במשרד: קלסרים ממותגים, ניירת ממותגת, כרטיסי ביקור, מגנטים, פליירים, לוח שנה ממותג ואפילו העכבר האלחוטי, הפד, שומר המסך שלכם ועוד.

עיצוב מוצר הוא תנאי הכרחי למיתוגו. העין נמשכת אל מוצר מעוצב, מושקע, אסתטי. העיצוב אמור לשרת את המסר, לחדד אותו, להדגישו, להבליטו, להעצימו. העיצוב הוא מעין צבע היסוד של המיתוג. הוא הבסיס שלו.
על מנת לבחור שירות של עיצוב ומיתוג לעסק שלכם רצוי ומומלץ לפנות אל אנשי מקצוע העשויים להלביש את העסק שלכם במעטה שיווקי אטרקטיבי ואפקטיבי. תהליך עיצוב העסק ומיתוגו נעשה בדו-שיח בינכם, בעלי העסק ומזמיני השירות, עם אנשי המקצוע בסטודיו, אשר יעשירו אתכם במידע ובעצות, יחשפו בפניכם מגוון תבניות לעיצוב וייצרו אתכם ועבורכם את העיצוב המתאים לכם ביותר.

קידום העסק בעזרת מיתוג

המטרה - מיתוג. האמצעי - עיצוב
 
כיום, כאשר יותר מכל זמן אחר נכונה הקביעה כי "המדיום הוא המסר", אין עוררין על חשיבותה ועל השפעתה המכרעת של החזוּת החיצונית של המוצר, על נראוּתו. עיצוב ומיתוג הם תנאים הכרחיים לבידול העסק שלכם מהמתחרים ולהגברת הסיכוי שהוא ייזכר כמו טיפה מיוחדת בים הכללי.
מיתוג העסק הוא האופן שבו הוא ייתפס בתודעת הנחשפים אליו וייקלט בתודעתם ובזיכרונם. המיתוג אמור למצב אתכם כמי שמציעים שירות או מוצר ייחודיים או, לחלופין, כמי שהיתרונות היחסיים שלכם הופכים אתכם לספקי שירות או מוצר מועדפים.

לא אחת דווקא דברים קטנים עשויים לחולל שינוי גדול. לדוגמה- קלסרים ממותגים רבים הניצבים בשורה חזיתית, משדרים שפע, אחידות, סדר, מקצועיות. כאשר שולפים קלסר ממותג באופן אקראי ניתן להיווכח כי הלוגו של העסק שלכם מופיע גם בראש הנייר המשרדי של העסק שלכם. גם המחורר ממותג, אפילו הקומקום שבו אתם מרתיחים מים לקפה.
כאשר אנשים נכנסים לעסק שלכם הם אמורים להיות מוצפים במותג המעוצב שלכם ובכך להתוודע אל הזהות העסקית הייחודית שלכם. בעלי עסקים רבים מודעים זה מכבר לחשיבות שיפור וקידום העסק בעזרת עיצוב ומיתוג. לא ניתן לקיים עסק ללא מתן תשומת לב מיוחדת לעיצובו ולמיתוגו.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest