סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
קטלוגים מעוצבים לחשיפת מותגים והגברת מכירות

סוכני מכירות כסוכני שיווק של החברה הם מי שמהווים את פני העסק. קטלוגים מאפשרים לסוכני המכירות לשאת עמם לכל מקום את תכולת המוצרים המוצעים באולם התצוגה של החברה או מדפי החנות הווירטואלית שלה.
 
קטלוגים מעוצבים, שבהם מוצעים ומוצגים מוצרי חברה הם אחת הפלטפורמות החשובות ביותר לחשיפת מותגים, מאפשרים לסוכני המכירות להציג ולהמחיש בפני לקוחות פוטנציאליים וספקים ובעצם בפני כל אחד את מה שהחברה מציעה.
 
אחד היתרונות של קטלוגים מודפסים היא האפשרות להיחשף אליהם לדפדף בהם בכל מקום ובכל זמן. בעוד קטלוג וירטואלי מחייב הדלקת מחשב וגלישה באינטרנט- אין צורך בשום פעולה מכוונת מטרה על מנת להיחשף לקטלוג המודפס.

סטודיו ורטיגו מציע לכם מגוון עשיר של הפקות דפוס בכלל וקטלוגים בפרט. אנשי מקצוע בתחום התוכן והעיצוב חוברים ליצירת קטלוג איכותי ומעוצב, המהווה את כרטיס הביקור ואת חלון הראווה של החברה ושל העסק.
קטלוגים לסוכני מכירות

קטלוגים לסוכני מכירות

על מנת לשכנע אנשים ולהניע אותם לרכוש את המוצר המוצע על ידי החברה, משמש סוכן השיווק כגורם המשכנע אבל לא רק הוא. גם ואולי בעיקר הקטלוג, שאותו משאיר הסוכן למי שעמו הוא מקיים פגישה  ובכך מעצים את האפקט השיווקי של עצם נוכחותו.

חברות רבות מסתייעות בשירותיהם של סוכני שיווק הנושאים עמם קטלוגים שהופקו בסטודיו ורטיגו. על פי המשוב החם והמחמיא של לקוחות רבים, אנחנו  יודעים כי אנחנו עושים את העבודה לשביעות רצונם המלאה  של הלקוחות ולתועלתם.
 
הקטלוג משמש אמצעי חשוב ומרכזי למיתוג חברות ועסקים ולבידולם. הפקת דפוס ברזולוציית צבע ובגימור מוקפד ומלוטש מאפשרת לכל מי שנחשפים לקטלוג לראות את המוצר מוצג לעיניהם באופן ברור ובולט.
 
אנשי המקצוע של החברה יישבו אתכם ובעבודה משותפת יאפיינו ויגדירו את הצרכים ואת המטרות שלכם, אשר הקטלוג הוא אמצעי להשגתן.  קטלוג מהווה אפוא כלי חיוני ורב חשיבות במכלול פעולות השיווק של העסק, אשר סוכן המכירות שלו מביא אותו למקומות רבים ומאפשר לציבור גדול של אנשים להיחשף אליו.
 
סטודיו ורטיגו יפיק ויעצב עבורכם קטלוג איכותי ומוקפד. האפקט החזותי המרשים שלו ודאי יעורר ויגביר את העניין בו ויניע, כצפוי, אנשים לפתוח אותו ולראות מה הוא מכיל. אנשי מקצוע מהטובים בשוק שוקדים כל העת על חידושים ושכלולים של המעטפת החזותית של מוצרי הדפוס ובכך מעשירים ומחזקים גם את ההשפעה של תכניהם.
 
אם אתם מתלבטים היכן כדאי להפיק את הקטלוג שלכם- אתם יכולים לסיים את ההתלבטות ולהתחיל לפעול. ואם דרושות לכם עוד סיבות טובות לכדאיות הבחירה בסטודיו ורטיגו להפקת הקטלוג אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהיווכח כיצד אנחנו הופכים רעיונות גולמיים למוצרים מרשימים ואפקטיביים.
 
זה המקום וזה הזמן ליצור אתנו קשר ולצאת לדרך. דרך צלחה.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest