סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
בעל עסק יושב וחושב: מה אני יכול לעשות כדי שכאשר אנשים ייכנסו אל הים הכללי הם יבחרו מכל המים שבעולם דווקא את הטיפה שלי?
אחד האמצעים האפקטיביים ביותר - כפי שאתם עשויים להיווכח- הוא מיתוג הציוד המשרדי שלכם והפיכתו לנישה שיווקית שעלותה זניחה ותועלתה מרובה.
הביטו סביבכם ונסו לשוות בעיני רוחכם מה מהחפצים ניתן למיתוג. אתם עשויים להיות מופתעים מהכמות: דיסק און כי, תיק וכיסוי למחשב, פד לעכבר, העכבר עצמו, קלסרים ממותגים, תיקים, שעונים, מכתבה ומחשבון, מחדד לוח שנה, כוסות, מחזיקי מפתחות, מאפרה, מחזיק הניירות, מחורר, עטים, המעמד לעטים ועוד.
 
ציוד משרדי ממותג הכולל גם ניירת ממותגת (סטודיו מקצועי מעמיד לרשותכם שירות עיצוב והפקות דפוס. לדוגמה: עיצוב פולדרים שאותם אתם אמורים לחלק בתאי הדואר של אנשים המתגוררים בשכונת המגורים שלכם או לשלוח ללקוחות פוטנציאליים רבים מחוץ לה).
 
גם שיווק פאסיבי הוא שיווק אפקטיבי
הכול משווק אתכם, גם כאשר לא מתבצעת, לכאורה, שום פעילות שיווקית אקטיבית. עצם נוכחותם של פריטי ציוד משרדי ממותג במשרדכם משווקת אתכם באופן רצוף. כאשר אתם מוקפים ציוד משרדי (היו יצירתיים! ניתן למתג אפילו את עטיפות הסוכריות שאתם מציעים לאורחים הפוקדים אתכם) ממותג, אתם נתפסים כמי שמזוהים באופן מיידי וברור עם המותג שלכם.
היתרון של שיווק פאסיבי הוא שהוא אינו מטריד את מי שאמור להיחשף אליו. אתם לא גוזלים את זמנו של איש. אתם לא מבקשים את תשומת לבו. הוא לא נדרש להתעכב. החשיפה שלו הוא אגבית, אקראית, אבל מאוד אפקטיבית. כאשר ציוד משרדי רב נושא את הלוגו שלכם, מתקיימת מתקפת שיווקית שקטה. מי שיושב במשרדכם רואה את הלוגו שלכם מכל עבר.
 
על מנת ליצור שפה עיצובית אחידה וליצור לוגו קליט, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע שיכולים לספק לכם את מבוקשכם ברמה הגבוהה ביותר. לעולם לא ניתן לדעת מהיכן ייפתחו השפע והרווחה. לדוגמה: ספק גדול יושב במשרד שלכם למשא ומתן על אודות אפשרות לשווק את המוצר שלכם. בעודו ממתין לבן שיחו הוא שותה קפה מכוס ועליה הלוגו שלכם. הדקות האלה לא יסולאו בפז אבל הן עשויות להיות יקרות ממנו... הלוגו שלכם נטבע במוחו באותן דקות. ההשפעה שלו עשויה להיות מרחיקה ומפליגה, אף יותר מהשיחה שלו בהמשך.
 
ציוד משרדי ממותג הוא השקעה חד פעמית. החשיפה אל הציוד ממושכת והשפעתה- מצטברת. כאשר חושבים שיווק- ניתן למתג כמעט כל אחד מהפריטים המצויים במשרד שלכם. וכך, המשרד עצמו הופך לערוץ שיווקי אולטימטיבי.
עצה קטנה: כבדו את כל מי שייכנס למשרדכם במתנה קטנה וצנועה, שעלותה זניחה ביחס לתועלתה. משהו קטן וחביב שיהיה כמזכרת וכתזכורת כי אתם, בעלי מותג חזק, קיימים, זמינים ומזומנים להעניק שירות או לספק מוצר נדרש בכל מקום ובכל עת.
ציוד משרדי ממותג

ציוד משרדי ממותג

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest