סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
עיצוב פולדר - כדי שהלקוחות יזכרו אתכם

איך יודעים שאת המוצר הטוב ביותר מקבלים אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר? עושים חשבון פשוט. מחברים אחת ועוד אחת ומקבלים תוצאה צפויה ומפתיעה כאחת: מגיעים (באמצעות חשבון פשוט, זוכרים?) אל החברה האחת והיחידה שמציעה לכם פולדר שיכבוש את הלקוחות שלכם.

סטודיו ורטיגו - זכרו את השם - מציע לכם פולדר איכותי וכובש, פרי עמלם וכשרונם של מקצועני מחלקת הפקת הדפוס. הפולדר המעוצב, הוא תנאי הכרחי להצגתכם כמותג ייחודי.
ניתן להכין עבורכם כל סוג של פולדר שתבחרו, לרבות פולדר עם כיסים פנימיים, שבהם תוכלו לצרף חומר שיווקי על אודותיכם וגם להצפין באחד מהם מתנה קטנה ללקוחותיכם: כרטיס מגנטי, דיסק און כי,  שובר הנחה למוצר או לשירות שלכם, מחזיק מפתחות ועוד- צ'ופר קטן  שימושי ודקורטיבי, שאף עליו מוטבע הלוגו שלכם, אשר יילך עם לקוחותיכם לכל מקום.

פולדר הוא תעודת זהות עסקית. פולדר הוא סוכן שיווק ומקדם מכירות. חברות ועסקים המפיקים פולדר מסתייעים בו לצורך חשיפה והגברת נוכחותם. כאשר הם משתתפים בתערוכות, בכנסים, בירידים כמו גם כאשר הם מאחרים משקיעים פוטנציאליים ספקים, סוכנים, וכאשר הם רוצים לעניין אנשים במוצר או בשירות שלהם- הפולדר משרת מטרה זו באופן אפקטיבי ביותר.
פולדר מושקע, שמוסר ללקוח הפוטנציאלי את המידע החיוני  על אודותיכם, ומאפשר לו להתוודע אליכם בכל מקום ובכל זמן, הוא אמצעי שיווקי רב חשיבות ותועלת. עיצובו המרהיב מפתה להציץ בו. השקעה בעיצוב היא השקעה בקידום מכירות. היא השקעה נדרשת בשיווק. לעיצוב עשוי להיות תפקיד ומשקל מכריעים באופן שבו  ייתפסו החברה או העסק שלכם בתודעת הלקוחות הפוטנציאליים. עיצוב מרשים מגביר את הסיכוי שהפולדר שלכם ייזכר וייהפך חיש קל לבלתי נשכח.
עיצוב פולדר מעוצב

פולדר מעוצב שיכבוש את הלקוחות

פולדרים רבים שייצרנו עבור לקוחותינו כבשו לא רק אותם אלא את השוק שאליו הם מכוונים, בו הם פועלים וממקדים את פעילותם. עיצוב הפולדר נעשה תוך הקפדה על הבאה לידי ביטוי של ערכי החברה ותחומי עיסוקה, ייחוד המוצר או השירות שלה, תוך הבלטת הלוגו שלה, המהווה, כאמור, אלמנט מיתוגי חשוב ואף מכריע.

אנשי המקצוע של סטודיו ורטיגו שוקדים על הפקת מוצר שישביע את רצונכם במלואו. אנחנו לא יודעים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אנחנו לא יודעים לעגל פינות ולרבע מעגלים. אנחנו יודעים לעשות את הדבר הנכון, המתבקש, הטבעי- את הדבר המצופה מאתנו: להפיק פולדר וכל עבודת דפוס אחרת באופן המקצועי, המוקפד והמלוטש ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר (בטלפון 03-63727009) או למלא את פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן באתר על מנת להתחיל שיתוף פעולה פורה.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest