סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
ברושור שיווקי - אמצעי שיווק חזק ואפקטיבי

ברושור שיווקי הוא אמצעי שיווקי חזק ואפקטיבי ביותר. הוא מעין כרטיס ביקור מורחב, המאפשר לכם להציג בתמצית אבל בפירוט מספיק, שאותו מאפשר המצע, את מהות העסק שלכם ואת היתרונות והתועלת ללקוח מהמוצר או מהשירות שלכם.

הברושור השיווקי מגבה את עצם ההופעה שלכם בכנס או באירוע העסקי שבו אתם משתתפים. בעוד כרטיס ביקור עשוי או עלול להיתחב לארנק ולהיגנז בו ( במקרה הטוב) או להישכח/להיזרק  ( במקרה הפחות טוב) ברושור, ודאי כזה המעוצב היטב, בולט לעין, ערוך ומנוסח באופן רהוט ומודפס על נייר איכותי עשוי להיחשף לעיני המקבלים אותו ולא לעיניהם בלבד פעמים רבות.

ברושור שיווקי הוא מנוע ומנוף שיווקי פשוט אבל אפקטיבי. כאשר אתם מגיעים לאירוע עסקי ואף חברתי תמיד טוב שיהיה ברשותם מלאי מספיק של ברושור שיווקי, שאותו תוכלו למסור לבני השיח שלכם ואף לבקש מהם שימסרו אותו למי ממכריהם.

ברושור שיווקי מתאר בתמצית את החוזקות של העסק שלכם ואת כדאיות השימוש במוצר או בשירות שלו. הוא נושא את הלוגו שלכם. הוא מאפשר לכם למתג עצמכם כספקי מוצר או שירות ייחודיים- אולי אף בלעדיים בקהילתכם ולא רק בה.

סטודיו ורטיגו מעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע שיהיו האנשים שייוותרו חסויים ואלמוניים מאחורי הקלעים, כאשר אתם תציגו את הברושור שלכם ותתגאו בו וכאשר מי שייחשפו אליו יגמרו עליו ( ועליכם...) את ההלל.
עיצוב פלייר שיווקי

עיצוב ברושור שיווקי לאירועים ולכנסים

תחת קורת גג, ניהולית ופיזית, מציעה לכם הסטודיו את כל השירותים ליצירת ברושור שיווקי מקצועי, מלוטש ומוקפד בגימור ללא רבב וללא דופי.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כאן ועכשיו וכבר בתוך זמן קצר תתחיל העבודה על הברושור.
כמי שהפיקו ברושורים לחברות ולעסקים רבים, אמונים אנשי המקצוע של הסטודיו על שילוב של כל הפרמטרים והאלמנטים ההופכים את סך כל המרכיבים לשלם הגדול והעצמתי מסכום מרכיביו: תוכן ענייני, בהיר וממצה, ועיצוב גרפי נאה, מושך את העין, כאשר הלוגו שלכם ממוקם במקום בולט ביותר.
 
הברושור יביא מידע חשוב ביותר על אודותיכם אבל יהיה בו ערך מוסף שלא אחת- הוא הוא שמעורר, מניע ומעודד אנשים להביע עניין במוצר או בשירות שמוצע בו: משהו שאינו ניתן להגדרה; משהו באווירה. משהו שמעורר תחושה כי בידיים מצוי מסמך חשוב...
 
על פי מחקרים, לרשותם של בעלי אתרים עומדות בסך הכל- לכל היותר- שמונה שניות על מנת למשוך את תשומת הלב של לקוחות. בתום פרק זמן לא-כלומי זה ייחרץ גורלם לכאן או לכאן: או שהגולש יאריך את שהייתו באתר או שהוא יגלוש לאתר אחר כי הוא לא ימצא עניין וטעם באתר.   בעיקרון- גם לכם ,כמי שהברושור מייצג אתכם, עומד זמן קצוב, מוגבל. ייתכן כי הוא ארוך יותר מאשר שמונה שניות אבל הוא ודאי קצר, לכן יש חשיבות עליונה, אולי מכרעת, להפקת פולדר שיווקי שיגרום למי שייחשפו אליו לקרוא אותו ולהתוודע אל מה שאתם מציעים בו.
 
אנחנו גאים ומתכבדים לזכות באמון שלכם ובבחירתכם בנו להפיק עבורכם את הברושור. אנחנו מתחייבים לעשות כל מאמץ על מנת שתחזיקו בידיכם פולדר מנצח.  נשמח לשמוע מכם הדים חמים ומחמיאים על הפולדר. הם ודאי יגיעו אליכם זמן קצר לאחר חלוקתו.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest