סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
בסטודיו ורטיגו אנחנו מציעים לכם הן את המוצר – פולדר - והן את עיצובו. מחלקת הפקת הדפוס תפיק עבורכם פולדרים מושקעים ומעוצבים, אשר יציגו וייצגו אתכם כמותג מרשים ביותר.
פולדר מעוצב כראוי עם כיסים פנימיים למידע עליכם וחומר פרסומי שיווקי המדגיש את חשיבות המוצר או השירות והתועלת שלו, מהווה מעין כרטיס ביקור מורחב ועשיר במידע. כאשר הלוגו שלכם מודפס- מובלט או מוטבע ושקוע –  בצבע זהב או כסף הבולטים במיוחד לעין בחזית הפולדר, הוא, כשלעצמו, מהווה מוצר שיווקי אפקטיבי שלכם.
 
מעצבים מקצועיים מנוסים יציעו לכם מגוון חלופות לעיצוב אטרקטיבי של הפולדרים.  הפקת דפוס מקצועית ברזולוציית צבע המדגישה ביתר שאת את המקצועיות ואת האיכות תאפשר לכם להיחשף בפני ציבור גדול של לקוחות פוטנציאליים בכל מקום ובכל זמן שבהם תחלקו את הפולדרים.
 
תפתיעו את הלקוחות עם פולדרים מותאמים וייחודיים לכם
פולדר אוגד את הדפים שכלולים בו ומאפשר לשמור אותם ועליהם בקפידה. האפשרות לכלול בו כרטיס ביקור ואולי אף מתנה צ'ופרית קטנה ללקוחות פוטנציאליים, כגון דוגמית מהמוצר או שובר הנחה לשירות עשויים להעצים את האפקט השיווקי של הפולדר.
הפולדר הוא אחת הפלטפורמות לשיווק ולמיתוג. באמצעות עיצוב ייחודי שידגיש ויבליט את הלוגו ואת הסלוגן שלכם ניתן להפוך את העיצוב כשלעצמו לאלמנט שיווקי רב עצמה ורב ערך.
כאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ייקחו  את הפולדר לידיהם הם יוכלו לזהות טביעת אצבע עיצובית ייחודית, קל וחומר אם וכאשר הוא יהיה בצבעי הלוגו או בצבע המשקף באופן חזותי את עקרונות החברה (כגון שמירה על איכות הסביבה, פעילות בסביבה כפרית או, לחלופין, עסק של די ג'יי המציע רעש וצלצולים וצבעים פסיכודאליים ועוד).
 
המעצבים של סטודיו ורטיגו יעצבו עבורכם בשיתוף פעולה מלא אתכם פולדר אשר חזותו תיתן ביטוי לתכנים של העסק, לרוחו ולעקרונותיו.נגישות וזמינות רצופות של אנשי מחלקת הפקות הדפוס בסטודיו מאפשרת למעצבים ליצור מוצר שתוכו כברו, פולדר מרהיב ומרשים למיצוב, לבידול ולמיתוג עסקי מיטבי. בהצלחה!
עיצוב פולדרים

עיצוב פולדר 

השאירו פרטים

 בכל סגנון ולכל עסק

ונחזור אליכם בהקדם:

פולדר מעוצב שיכבוש את הלקוחות
עיצוב פולדר - כדי שהלקוחות יזכרו אתכם איך יודעים שאת המוצר הטוב ביותר מקבלים אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר? עושים חשבון פשוט. מחברים אחת ועוד אחת ומקבלים תוצאה צפויה ומפתיעה כאחת: מגיעים

לחץ כאן לפרטים נוספים
עיצוב פולדרים

פולדר

לחץ כאן לפרטים נוספים
עיצוב פולדרים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest