סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לוגו - כרטיס הביקור של החברה

לוגו של חברה הוא כרטיס הביקור שלה. הוא מראה פניה. הוא המאפיין שלה. הלוגו הוא-הוא החברה. לוגו הוא המותג. באה בו לידי ביטוי תמציתו של סוד הצמצום. אם המדיום הוא המסר, הלוגו - קל וחומר. בלוגו מגולמת ומובעת מהות החברה, ערכי הליבה שלה, חזונה, מחויבותה, המסר שלה, היתרון שלה, התועלות שלה, המוניטין שלה.

שוו לנגד עיניכם את הלוגו הפשוט והדק של חברת נייקי. אין בו אף לא מלה אחת. כל כולו כמו צליל מיתר אחד, אשר כל מי שנחשף אליו פורט עליו את מה שהצליל מסמל בעיניו.  עם הזמן וככל ששם המותג חזק יותר וככל שמתעצם ומתגבר קצב החדירה והחלחול שלו אל תודעת ציבור הצרכנים והלקוחות- הקיימים והפוטנציאליים – כך, בהתאמה, מתייתר הצורך בשימוש במסרים שיווקיים ארוכים ומורכבים. הלוגו ממצה אותם. חד וחלק.

על "כתפי" הלוגו מונח משקל רב. הוא אמור לשאת את משקלה של החברה. הוא אמור לעורר בקרב מי שנחשפים אליו רגש חם וליצור חיבור מיידי, אינטואיטיבי עם החברה.  הלוגו מבדל וממתג את החברה. הוא מסמל עבורנו את היתרון היחסי שלה. הוא מעורר בנו רצון  ואך צורך לצרוך את מוצריה.
עיצוב לוגו לחברות

עיצוב לוגו מקצועי לחברות

בסטודיו ורטיגו שוקדים אנשי מקצוע על יצירת לוגו מנצח. לא תמיד ניתן להגדיר במלים מה הוא לוגו מנצח, אבל  כאשר נחשפים אליו- חשים ויודעים זאת. ספק אם יש מי מבין קוראי המאמר שאינם יודעים מה הוא סמלה של חברת קוקה קולה;  ספק אם מי מהם, כלומר מכם, הקוראים, אינו מכיר את סמלה של חברת לה- קוסט – התנין הפוער את מלתעותיו, זנבו מתקמר ומתעקל לאורך גופו. יש לוגואים שמתקבעים בתודעה ובזיכרון ומערים כל העת אל הנשמה  הצרכנית שלנו את התועלות של החברה כמו עירוי תוך ורידי.

אנשי שיווק יודעים, כי הלוגו הוא מרכיב מרכזי ומהותי בתפיסת העסק כמותג. אנשים שאינם אנשי מקצועי בתחום השיווק - מן הסתם רוב הציבור- חשים זאת, גם אם אינם יכולים לנסח לעצמם את התחושה ולהגדירה.

סטודיו ורטיגו מציע לכם לוגו שמבטא באופן חזותי את ייחוד החברה שלכם. באמצעות הלוגו אתם מתכתבים עם הלקוחות הפוטנציאליים. לוגו חזק, עצמתי, משפיע, הוא לוגו שלא יוצא מהראש. יש בו שימוש מושכל, מדוד ומידתי, בין צורות, פונטים, צבעים, מלים מועטות (לא אחת- אף הן מיותרות) שכולם מתכנסים ליצירת המסר השיווקי הרצוי.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל את לתחילת העבודה על לוגו לחברתכם. אפיון והגדרת צרכים, יצירת אייקון גרפי שאי אפשר יהיה לטעות בזהותו ואי אפשר יהיה  לנתק את הקשר ואת הזיקה המידיים והחזקים בינו ובניכם, זה וכזה יהיה הלוגו שנכין עבורכם- לתועלתכם הרבה.

שילוב של אנשי תוכן, גרפיקה ודפוס מהווה ערובה ליצירתו של לוגו  מקצועי, קליט, אשר אין צורך להכביר מלים על מנת להסביר מדוע כל מלה בו מיותרת. בהצלחה לכולנו!
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest