סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
העין רואה לפני התוכן, את האופן. את הצורה, את העיצוב. היא רואה תחילה את הקנקן ורק אחר כך תוהה על קנקנו, בוחנת מה בתוכו. עיצוב גרפי משפיע על האופן שבו אנחנו תופסים דברים, על היחס שלנו כלפיהם. מוצר מעוצב במקצועיות ובקפידה מעורר רצון להתוודע אליו. ככל שאנחנו משתהים יותר על המוצר אנחנו לומדים על אודותיו פרטים נוספים. לעיצוב יש אפקט שיווקי מן המעלה הראשונה.

סטודיו ורטיגו לעיצוב גרפי מעמיד לרשות לקוחותיו מעצבים אשר לבד ממתן חזות מרהיבה ומלהיבה למוצר מסייעים גם לבידולו ולמיתוגו. מוצר הטבוע בחותם היצירתי של המעצבים הגרפיים שלנו הוא מוצר בעל פוטנציאל שיווקי רב.

המעצבים שלנו יודעים לעורר סקרנות, ליצור עניין. למשוך לקוחות. עבודות הגרפיקה של המעצבים אפקטיביות ובעיקר- שימושיות. המוצרים המעוצבים עושים את העבודה היטב. עיצוב גרפי מחדד ומעצים את המוצר. הוא מדגיש את ייחודו ומבליט אותו. מוצר מעוצב  עם לוגו של העסק או של החברה פועל על התודעה של הצרכן הפוטנציאלי ועל תת התודעה שלו. בעיני רוחו ובזיכרונו מתקבעת תמונה בהירה וברורה של העסק של בעליו ומה שיותר חשוב ויותר מהותי - וזו המטרה - של המוצר ושל התועלת הגלומה בו.
בסטודיו ורטיגו לא מחוללים נסים, אבל לדעת חלק בלתי מבוטל מלקוחותינו - הם שיעידו, הם שיגידו – עושים נפלאות...
עיצוב גרפי

סטודיו לעיצוב גרפי

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest