סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
השפה החזותית היא שפה ללא מלים. היא שפה המייתרת את הצורך במלים. היא שפה הממצה את מהות הביטוי "תמונה אחת שווה 1000 מלים". שירותי עיצוב גרפי הם שירותים חיוניים לכל מוצר - קל וחומר למוצר שהעיצוב הוא אמצעי עיקרי למיתוגו.
העיצוב הוא הביטוי החזותי לתפיסה, לשפה, לבידול העסק ולמיצובו. העיצוב הוא אמצעי ליצירת זהות עסקית. העיצוב אינו רק המעטפת של המוצר ואריזתו אלא חלק בלתי נפרד מעיקרו וממהותו.
 
עיצוב מוקפד ומלוטש אינו רק התרגום המעשי והמוחשי למושג גימור אלא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי. מוצר מעוצב לנוי ולהידור מקדם את מכירתו, מגביר את תפוצתו, חודר ומחלחל בהדרגה אל מספר הולך ורב של לקוחות פוטנציאליים.
בסטודיו לעיצוב גרפי יוצרים אתכם ועבורכם את התפיסה הבסיסית המונחת ביסוד המוצר ורוקמים באמצעותו קשר עם הצרכן. העיצוב הוא דיאלוג עם הצרכן. הוא סוג של דיבור ללא מלים אליו, אמצעי ליצירת קשר בכלל ואמון בפרט.

סטודיו לעיצוב גרפי

עיצוב - תמצית הדיבור והדברים

עיצוב הוא האופן שבו יצרני מוצר מתחברים עם צרכניו הפוטנציאליים. עיצוב הוא אמצעי שכנוע ללא מלים. הוא תמצית הדיבור והדברים שהמוצר מדבר בעד עצמו. החברה מציעה לכם את כל מה שדרוש ליצירת שיח צרכני ושיווקי אפקטיבי עם מי שאמורים ועשויים להיות הלקוחות החדשים שלכם.
עיצוב גרפי מיועד להעצים את האפקטיביות של פניית יצרני המוצר או השירות אל צרכניו ולטעת (לשתול) בהם תחושה ותודעה כי אצלכם ימצאו את מבוקשם. אצלכם יקבלו מענה. אצלכם תינתן להם התועלת המיוחלת.
 
עיצוב תכליתי יוצר זהות בין ה"קנקן" ובין "מה שיש בו". העיצוב, במיטבו, מקיים קישור וחיבור ישיר בין ה"מה" ובין ה"איך", בין התוכן ובין האופן. סטודיו לעיצוב מציע לכם מכלול של עולם תוכן וצורה, מהות וחזות שיאפשר לכם להתוודע אל הלקוחות העתידיים שלכם ולשמר את הלקוחות הקיימים.
 
האם הרושם של המוצר המוגמר הוא העיקר ?

על מנת לספק לכם את המוצר הטוב והיפה ביותר, הנותן מענה מלא ומושלם לציפיותיכם, החברה אינה חוסכת כל מאמץ וכל משאב על מנת להפיק את המרב ואת המיטב מהעיצוב הגרפי. בסטודיו המשוכלל שוקדים מיטב המוחות היצירתיים ואנשי ההפקה המנוסים על "הלבשת" הרעיון ובהמשך – המוצר או השירות במעטפת הגרפית האולטימטיבית שלו.
חשוב להרשים אנשים אבל אסור ליצור אצלם אשליות. העיצוב אמור לחדד ולהעצים את הדמות, את התדמית ואת הדימוי שלכם, אבל צריכים להישמר בו, בקפידה ובמלואם, כל מאפייני הזהות העסקית שלכם. חברה אשר מקצועיות, אחריות ואמינות הם שלושה נרות הבוערים באש-תמיד לרגליה ומאירים את דרכה אל לקוחותיה מציעה ומאפשרת לכם קבלת שירותי עיצוב גרפי מגוונים ואיכותיים.
 
הפקות דפוס מעוצבות לתפארת וברזולוציה מושלמת, יקלו עליכם להשיג את מבוקשכם: להיתפס על ידי הלקוחות שלכם כמי שיספקו להם את מבוקשם באופן מלא ומושלם.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest