סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מיתוג עסקי הוא תנאי הכרחי ליצירת  זהות עסקית ובתוך כך ייחוד ויתרון עסקיים. חברת מיתוג תסייע לכם למתג את העסק וליצור נוכחות בולטת הן בשוק הסחורות והמוצרים והן באינטרנט, המהווה זירה עסקית מרכזית ועצמתית.

סטודיו מקצועי מציע לכם מכלול שירותים של מיתוג ועיצוב העסק והמוצר או השירות שלכם.  מיתוג לעסקים הוא חמצן עבורם. על מנת להתוודע אל מכלול אפשרויות העיצוב והמיתוג, בין השאר באמצעות הפקות דפוס מרהיבות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד מיתוג שיחשוף  את מגוון האפשרויות הפתוחות בפניכם.

תחת קורת גג פיזית, מקצועית וניהולית, במקום שבו מוצע לכם סל מוצרים ושירותים מקצועיים אתם יכולים לקבל מענה מיטבי למיתוג העסק שלכם: חוברות, ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, לוגואים, עיצוב מותג על דפדפות וקלסרים, פליירים וברושורים, הוצאה לאור וכל מה שאתם עשויים להיזקק או להידרש לו כחלק בלתי נפרד ממהלכי השיווק והמיתוג העסקיים שלכם.

באמצעות מחלקות העיצוב והדפוס מאפשר לכם סטודיו ורטיגו ליצור לכם ועבורכם מותג עסקי ייחודי, אשר כל מי שייחשפו אליו יוכלו לזהות - גם אם לא בהכרח במודע - טביעת אצבע מקצועית מובהקת: מוצר מוגמר מלוטש ואיכותי, אשר כל פרטיו מוקפדים עד דק.

מיתוג ועיצוב עסקי הוא אפוא חלק בלתי נפרד מהמאמץ הכדאי והמשתלם, ודאי לטווח ארוך,  להתקבע בתודעתם של קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם כמי שמספקים להם מענה מיטבי ומדויק לצרכים או לרצונות, כמי שימלאו עבורם משאלה ויגשימו להם חלום.
מיתוג עסקי branding

חברת מיתוג ועיצוב עסקי לחברות, מוצרים ועסקים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest