סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מיתוג עסקי של אתר הוא תנאי הכרחי להפקה ולמיצוי מיטביים של הפוטנציאל השיווקי הגלום בו. כמו כל קלישאה, גם זו הגורסת כי 'יש הרבה דגים בים' היא נכונה ותקפה ביתר שאת כאשר מדובר באינטרנט - הגדול, הרחב והבלתי נדלה שבכל האוקיאנוסים, אף שהוא ואולי משום שהוא וירטואלי.
אתר שיווקי הוא, כידוע למי שאתרם פועל זה מכבר ברשת האינטרנט, מנוע ומנוף השיווק האפקטיבי והעצמתי ביותר. הוא תיבת התהודה העשירה ביותר של הדי הקול-קורא שכם. הוא תחנת האיסוף הגדולה של הגולשים. הוא החנות הווירטואלית שבה מי מהם שמחפשים מוצר או שירות שאתם מספקים ירכשו אותו בה.
 
מיתוג עסקי יוצר חלון ראווה אשר יחשוף ויציג אתכם ברשת. הוא ישמש ככרטיס הביקור שלכם וכתעודת הזהות. המיתוג נוצר על ידי חיבור נכון בין שפה גרפית מאפיינת ובין תוכן מילולי מייחד. הצירוף שלהם יוצר את הנראוּת שלכם ברשת. הוא מגביר את החשיפה ובתוך כך מאפשר לכם להיבדל ולבלוט משום ההיבדלות. המיתוג ממצב וממתג אתכם בספקי מוצר או שירות ייחודיים, גם אם לא בהכרח בלעדיים.

מיתוג עסקי לקידום ושיווק החברה

ייצוג בולט ברשת

ייצוג עסקים באינטרנט באמצעות אתר הוא הכלי השיווקי המרכזי שלהם, אף שוודאי לא די בו. חלק מהמיתוג הוא בהופעה של העסק ברשתות החברתיות, ביו-טיוב. התפוצה הרחבה היא חלק מהמיתוג הבה במידה היא מחזקת אותו.
 
מיתוג עסקי אמור להקל על הגולשים בכלל ועל הלקוחות בפרט לזהות אתכם כמי שהייצוג הגרפי והתכני שלכם בהיר, ברור, מאפשר גלישה נוחה ותפעול קל ופשוט של האתר. מקצועיות, אמינות, נגישות וזמינות הם אדניו של המיתוג עסקי. עליהם נבנים הקשרים והמוניטין. הם מהווים את הפלטפורמה לגיבושו של גרעין קשה של לקוחות, אשר עם הזמן- כצפוי, כמצופה וכמשוער – יילך ויגדל.
 
מדוע אתם ולא המתחרים?

מיתוג עסקי נכון ומושכל אמור להשיב על שאלה זו. כשם שתפקידו של מעצב פנים הוא לגרום לביתכם להראות בסגנון שתרצו ולהשאיר חותם, תפקידו של יועץ מיתוג עסקי הוא לגרום ללקוחות להעדיף אתכם בהעדפה טבעית ומתבקשת בכל פעם שהם יחפשו מוצר או שירות שאתם מספקים. הם יזכרו אתכם. הם יפנו אליכם. הם יידעו כי אצלכם הם ימצאו מענה לצרכים או לרצונות. שאצלכם ימצאו תשובה. שאצלכם יקבלו שירות.
 
עם כל חשיבותם של התוכן ושל הגרפיקה, חשוב לציין, כי על אף חשיבותו המכרעת של מיתוג עסקי ברשת האינטרנט, על מנת לבסס אותו ולהעצימו יש להמחיש אותו, הלכה למעשה, בשירות לקוחות ללא דופי בשטח.
לקוחות עשויים להתרשם מהאתר שלכם, אשר עשוי להניע אותם לפעולה ולגרום להם לבצע רכישה של שירות או מוצר דרך האתר, אבל אם וכאשר יידרש טיפול אישי של נציג מטעם שירות הלקוחות, מבחן הקיום של החברה וחובת ההוכחה של המוניטין הרב שצברה, בין השאר ואולי בעיקר הודות למיתוג עסקי באינטרנט היא חובת הוכחה של איש מקצוע, של בן אדם. " מאדם באת ואל אדם תשוב", כתב בשעתו המשורר יהודה עמיחי. הוא לא שיער, מן הסתם, עד כמה עשוי ניסוחו להיות תקף גם בנושא מיתוג עסקי.
על מנת ליצור מיתוג עסקי אפקטיבי מומלץ ורצוי להסתייע בשירותיה המקצועיים של חברה המאגדת תחת קורת גג אחת (פיזית, טכנית, מעשית וניהולית) את הדפוס ואת העיצוב, המתבצעים באופן מקצועי ומוקפד, תוך הקפדה יתרה על הגימור.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest