סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מיתוג פירושו שיווק וההיפך

מיתוג נועד כדי לבדל מוצר ועל מנת ליצור עבורו יתרון יחסי על פני המתחרים. בעולם עמוס גירויים, כאשר המאבק על תשומת הלב של הצרכנים הפוטנציאליים, קל וחומר על הקשב והריכוז שלהם, נעשה מורכב ותובעני ולכן מאתגר יותר מאשר אי פעם, אנחנו, כבעלי חברה או עסק, לא יכולים לוותר על מיתוג מנצח.

על מנת להתמתג באופן מהיר ואפקטיבי בעת פתיחת עסק, עלינו ליצור לוגו וסלוגנים קצרים וקליטים. לשטוף את המוח באופן טבעי, אינטואיטיבי, מבלי להיתפס כמי ששוטפים אותו. מי מאתנו לא יודע כי קוקה קולה היא טעם החיים? מי מאתנו אינו יודע, גם אם לא שתה את המשקה הזה מימיו, כי הוא בגוון ערמוני, תוסס, מיועד לצעירים ומזוהה עמם?

גם חברה קטנה חייבת למתג עצמה

לא רק חברה גדולה  צריכה למתג את עצמה גם ואולי בעיקר חברה או עסק קטנים. מיתוג נכון ומקצועי הוא אחת הדרכים היותר נכונות לבלוט בשוק, להותיר בו חותם של נוכחות, להרשים, לטבוע חותם, להיתפס כמי שמציעים מוצר ייחודי, אולי בלעדי.

מותגים נתפסים על ידי צרכנים כמי שמציעים מוצר טוב, איכותי, שיש לו גב כלכלי חזק, מוניטין, יוקרה וניסיון. מותגים נתפסים ככאלה שנותנים לנו מענה מיטבי לצרכים ולרצונות.

סטודיו ורטיגו ישמח לסייע לכם למתג את החברה או את העסק שלכם באופן שיאפשר לכם להתקבע בתודעת הלקוחות הפוטנציאליים כמו גם בתודעתם ובזיכרונם של לקוחות קיימים, אשר נאמנותם למותג היא אחת ההוכחות המובהקות לחוסנו ולתועלת שהוא מביא ללקוחות, כמי שיש לכם להציע להם מוצר ושירות מנצחים.

מיתוג אינו מותרות. הוא סם חיים לחברה ולעסק. הוא עשוי להיות ההבדל בין עסק שמדשדש ואולי אף שוקע לעסק שממריא ונוסק לגבהים חדשים.

מיתוג עסקי לכניסה לשוק

לבד מחשיבותו הבלתי מעוררת של מוצר או ש שירות איכותיים ונדרשים, העשויים לתת מענה לצרכיהם ו/או לשפר את חיי המשתמשים בהם, כניסה לשוק מותנית במהלכים שיווקיים שונים. מיתוג העסק או החברה ובתוך כך מיתוג המוצר שלהם אינו רק תנאי הכרחי להצלחה אלא מהלך שיווקי מושכל ונבון מכל בחינה שהיא.

מיתוג מאפשר לחברה או לעסק להיתפס על ידי קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלה כמי שמוכרים לו מוצר איכותי שהוא כמו גם החברה – שם דבר. מיתוג עסקי יוצר זהות חיונית ואפקטיבית בין החברה ובין המוצר שלה.

סטודיו ורטיגו מסייע למיתוג חברות ועסקים הן מבחינת התוכן והן מבחינת העיצוב. שילוב מיטבי של תוכן וצורה, של מסר ואריזתו מתקבלים אצל האנשים הנחשפים אליהם כמסר אחיד, קוהרנטי, שהחברה והמוצר שלה הם כלים שלובים.

מיתוג נכון מטמיע במוצר את ערכי החברה ואת חזונה. כאשר אנחנו מגיעים, בין אם באקראי ובין אם בכוונת מכוון אל מרכזי קניות, העיניים נתפסות בראש ובראשונה אל האייקונים ואל הסלוגנים של המותגים: אתם תבחינו – עשו לעצמכם מבחן והיווכחו כי אכן כך- בחנויות קסטרו ותמנון ובבתי הקפה ארומה וגרגר לפני שתשימו לב, אם וכאשר ואם בכלל, לחנויות בגדים ולבתי קפה לא ממותגים.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest