סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מיתוג מוצר כמוהו כמיקוד אלומת אור בו. האור מבליט אותו לעיני כול. רואים. אי אפשר להחמיצו. מיתוג מחדד ומייחד את המוצר כבעל מאפיינים חזותיים ברורים. המיתוג מקבע את המוצר בתודעתנו כמיוחד, ככזה שמייצרת אותו חברה מקצועית, אמינה, הרואה אותנו, הלקוחות, בראש מעייניה.

סטודיו ורטיגו הוא לא רק פס הייצור שבו ממתגים חברות ומוצריהן אלא סדנת יצירה, שבה נוצרים רעיונות יצירתיים במוחות קודחים ופוריים חידושים וחדשות לבקרים. בסטודיו ממתגים מוצרים באמצעים גרפיים ועל ידי סלוגנים חדים ומושחזים, על ידי עיצוב לוגואים המעצימים וממנפים את המוצר ומביאים אותו למחוזות חדשים.

מיתוג מוצרים מתבצע על ידי יצירת מוצרי דפוס וגרפיקה הממקדים את המבט ולוכדים את תשומת הלב. עם וההפתעה נוצר גם ריגוש: אי אפשר שלא להתפעל מהמוצר הממותג.
מיתוג מוצרים מסייע להם לחדור אל השוק ולהיקלט בו. מיתוגם מעמיד אותם בעמדת השפעה. אי אפשר להתעלם מהם. יש חברות אשר עצם שמן ממתג אותן יותר מאשר כל מרכיב אחר או מוצר כל שהוא שלהם. יש חברות אשר מוצר אחד - לא בהכרח מוצר הדגל שלהם - עושה זאת. בסטודיו ורטיגו אנחנו משלבים את כל ההיבטים והאמצעים ליצירת מותג.

אם חשוב לכם למתג מוצר טבעי ומתבקש שתפנו אלינו.  מוכנים ומזומנים, נגישים וזמינים לשרת אתכם בכל עת. ניתן ורצוי ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון המופיע באתר.

מיתוג מוצרים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest