סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
בעולם עסקי תחרותי, רווי עסקים, מוצרים ומותגים, יש חשיבות רבה - לעתים מכרעת- לבידול ולמיתוג. מיתוג חברה מאפשר יצירת זהות חדה וברורה, עם מאפיינים וסממנים ייחודיים לה. מיתוג חברות הוא אמצעי שיווקי ראשון במעלה.
מיתוג הוא שפה שמורכבת ממסרים גרפיים ומלוליים היוצרים קו ברור, אחיד. המיתוג הוא תוכן והוא נראוּת. הוא מהות והוא שקיפות. הוא כרטיס ביקור ותעודת זהות.
 
התועלת שניתן להפיק ממיתוג נכון
מיתוג נכון יציג אתכם כספקי מוצר או שירות בולטים, ייחודיים, מועדפים.
מיתוג נכון יאפשר ללקוחות פוטנציאליים לזהות את המוצר או את השירות אתכם- כספקים טבעיים ואולי אף בלעדיים שלו.
מיתוג נכון יצור דימוי חיובי.
מיתוג נכון יגביר את כוח המשיכה שלכם בעיני הצרכנים הפוטנציאליים.
מיתוג נכון יעניק לבד מערך יסוד גם ערך מוסף, חוויית משתמש.
מיתוג נכון יחשוף אתכם כחברה המשקיעה מחשבה ומאמץ להיראות מכובדת, יוקרתית, המספקת מענה מיטבי ללקוחותיה.
מיתוג נכון יציג אתכם כחברה אשר מייחסת חשיבות לדימוי שלה אבל מייחדת מאמץ ומשקיעה את עיקר משאביה בלקוחותיה.
מיתוג נכון יחשוף אתכם כבחירה טבעית של לקוחות, כחברה המספקת מענה שהמתחרות אינן מציעות. זה נכון כסעיף ראשון וזה נכון כסעיף אחרון.
חברות רבות משקיעות כל מאמץ נדרש וכל משאב מצוי וזמין על מנת להתמתג. בית דפוס דיגיטאלי יכול ליצור לכם מותג מושלם, אשר יביא לידי ביטוי ברור, בהיר, חד ועצמתי, את המותג שלכם באופן שבו תרצו שהוא ייתפס בעיני לקוחותיו הפוטנציאליים.
מיתוג חברות בכלל ומיתוג חברות חדשות בפרט הוא חיוני ולא אחת קריטי בשלבים הראשונים של עסק חדש. המיתוג יוצר באופן מהיר ואינטואיטיבי דימוי. המיתוג מקבע בתודעת הציבור כמו גם בתת התודעה שלו ובזיכרונו את עצם קיומה של החברה. מודעות הולכת וגוברת מיתרגמת ללקוחות רבים יותר. למכירות נוספות. לגדילה ולצמיחה. להתרחבות ולהתפשטות. לצבירת ניסיון. להעמקת המיתוג ולהעצמתו.

מיתוג חברה בצורה נכונה

חברה ממותגת משתקפת בכל המוצרים שלה, בפרסומיה, במסמכיה השונים. בלוגו ובסלוגן שלה, בכרטיס הביקור, בניירת המשרדית, באופן העיצוב של אריזותיה, בחזות הקטלוג שלה, בצורת ההזמנות, בעיצוב המוצר והמארז שלו ובאתר האינטרנט של החברה. כל אלה הן זרועותיו של תמנון המיתוג. שפה אחידה של תוכן וצורה היא כלי שיווקי אסטרטגי אפקטיבי מאין כמוהו לכניסה מהירה ועצמתית של החברה על דעת הקהל.
 
המדיום הוא המסר
בעולם חשוף של ייצוגים ותדמיות, בעולם של משבצות ותבניות, כאשר הכול וכולם מקוטלגים ומקובעים בדימויים חזותיים, חשוב לכל חברה להתמתג באופן שבו היא תזוהה במהירות וביעילות אצל לקוחותיה הפוטנציאליים כחברה המסוגלת לתת להם את המענה המבוקש; כחברה שתביא להם תועלת. כאשר המדיום הוא המסר, חשוב להתמתג נכון באופן חד וחריף בכל מדיה ובכל פלטפורמה שיווקית שבה נחשפים.
חברה לא יכולה להרשות לעצמה לא למתג עצמה. מיתוג הוא הכרזת נוכחות. הוא הכרזת עצמאות. הוא הפגנת איכות. מיתוג נכון לא יסולא בפז אבל ייאמד בכסף גדול.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest