סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לבעלי עסקים וחברות יש כיום מגוון אפשרויות למיתוג העסק. אמצעי הפרסום והשיווק מאפשרים לנצל מקומות ופלטפורמות רבות ומגוונות לשיווק ולמיתוג. עם האמצעים האפקטיביים ביותר נמנים מוצרי פרסום המיועדים לחשיפה ולקידום מכירות.
 
מתנפחים עשויים למנף עסקים בכנסים שונים, בתערוכות ובירידים, באירועי ספורט, באתרים שונים, בצמתים ראשיים, בפתיחות ובסיומים של אירועים שונים.
מאחר שראוי ורצוי לנצל כל מקום וכל במה, כל מפגש וכל אירוע למיתוג עסקים, חשוב לשלב אמצעים כגון: מתנפחים, פולדרים, דיסק און כי, קלסרים ממותגים, פליירים, מחזיקי מפתחות, הדפסה על שקיות, עזרים נלווים שונים למחשבים ולסמארטפונים ועוד.
 
מתנפחים גדולים גלויים ונראים  לכל עין. שערי כניסה, נקודות מכירה, בובות ענק, דמויות מסרטי ילדים אהובים ועוד.
 
אחד היתרונות החשובים והמובהקים של אמצעי מיתוגי זה הוא באופן הקל שבו ניתן לנייד את המתנפחים ממקום למקום, להציבם בכל נקודה שבה מתקיים אירוע. המתנפחים התלת - ממדיים ממלאים מקום ותופסים נפח. כאשר בובה מתנפחת ממותגת נעה ונדה ממקום למקום, משמחת את הנוכחים, לא מאפשרת להם להתעלם מנוכחותה, נוצרים אפקט ודימוי דינאמי של החברה.

מוצרים למיתוג עסקים

מיתוג ממונע
אחד האמצעים האפקטיביים למיתוג הוא פרסום על רכבים. כאשר רכב ממותג בלוגו של חברה, בצבעיה ובמכלול מאפייני המותג שלה, לא ניתן להתעלם ממנו. הוא בולט על רקע הרכבים הנוסעים והחונים. החשיפה אל המותג גדולה ורבה מאחר שמדי יום נחשף אליה ציבור גדול בכל רחבי הארץ.
מיתוג על רכבים ובאמצעות מתנפחים אפקטיבי ומשתלם גם בשל היחס המצוין בין עלות נמוכה באופן יחסי לבין תועלת מוכחת. אף שמדובר בפרסום פאסיבי אופן ההשפעה שלו הוא דינאמי ואקטיבי ולו רק בשל הגודל, התנועה, הגימיקים המשעשעים הנלווים לחלק מהמתנפחים.
 
הודות לחשיבה שיווקית, ממוקדת מיתוג, ניתן למתג כמעט כל מוצר, לרבות מוצרי מזון (עוגות ועוגיות עם ציפוי שהוא הדפס של המותג, עטיפות של  סוכריות שעליהן מוטבע הלוגו של החברה ועוד).
 
הערך המצרפי של מוצרים ממותגים שונים בכנסים ובירידים, שבהם בתוך ביתן של חברה ניתן להיחשף אל מגוון מוצרים הוא חשוב ובעל השפעה על לקוחות פוטנציאליים. כאשר נציגי שירות של החברה לבושים בחולצות וחבושים בכובעים שעליהם מוטבע סמל החברה; כאשר  על הפולדרים שהם מחלקים מתנוסס הסמל של החברה ובתוך הכיסים של הפולדר מצפות להם הפתעות קטנות - ממותגות אף הן - כגון: מדבקות, מגנטים, מחזיקי מפתחות, דיסק און קי ועוד, מתקיימת, הלכה למעשה מתקפה שקטה אבל אפקטיבית של פרסום על כל החושים.
בעולם של דימויים ותדמיות, שבו, כנאמר מי שמכונה 'נביא התקשורת' מרשל מקלוהאן "המדיום הוא המסר" מוצרים המשמשים למיתוג העסק מעבירים באופן ישיר את המסר ומקבעים בזיכרון ובתודעה של מי שנחשפים אליו את קיומו.
 
על מנת להפיק ולנצל את המיטב משימוש באמצעים פרסומיים לקידום מכירות ולמיתוג עסקים רצוי לעשות שימוש במגוון גדול של מוצרים ולייחס חשיבות לכל אחד מהם: לעולם לא ניתן לדעת מהיכן ייפתחו הטובה והשפע.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest