סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
איך ימצאו המחפשים את הטיפה המיוחדת שלכם בתוך הים הכללי, שהטיפות האין-סופיות בו דומות זו לזו וקשה להבדיל בינהן? התשובה הטבעית והמתבקשת ליצור ייחוד ובידול היא- מיתוג. מיתוג מוצרים הוא לא רק תנאי הכרחי ליצירת נוכחות בולטת בשוק אלא אמצעי שיווקי חיוני ואפקטיבי.
בית דפוס דיגיטלי מציע לכם מענה כולל ואיכותי למיתוג מוצרים, לרבות הפקת המוצר המוגמר כשהוא ממותג היטב.
מיתוג מוצרים אינו מתמצה רק בעיצובם אלא ביצירת זהות ובולטוּת. מוצר ממותג חושף את העסק ומשקף את ערכיו. מוצר ממותג נתפס כמוצר שהושקעו מחשבה ומאמץ ביצירתו בצלמו ובדמותו, כפי שהם נראים ונתפסים בעיני כול.

מה ההשפעה של מוצרים ממותגים

מדוע חשוב ללכוד את תשומת הלב כבר במבט ראשון?

אנחנו מוצפים גירויים חזותיים. העין אינה מתעכבת על רובם ככולם. אנחנו סורקים במהירות, ממיינים, זזים כל הזמן מדבר אל דבר. יש לנו זמן מועט, קצוב ומוגבל. כדי להשהות את המבט על מוצר מסוים, משהו בו צריך לגרות ותרתק אותנו, לסקרן ולעניין. מוצר מושקע, מעוצב וממותג עושה זאת. משהו בעיצוב. בלוגו. בצורה. בכיתוב. משהו בשילוב.
חברה מקצועית מציעה לכם שירותי מיתוג ליצירת זהות עסקית מובהקת וייחודית באמצעות מיתוג שיגרום לאנשים להתרכז במוצר ולהתמגנט אליו; להשהות עליו את המבט, להבחין גם בפרטים הקטנים שבו ובתוך כך לתפוס אותו כמוצר שנותן להם מענה לחיפוש, תשובה לביקוש.
 
המיתוג גורם לאנשים להימשך אל המוצר שלכם. זה אינו קורה במקרה אלא נוצר במחשבה תחילה, בכוונת מכוון ובעיקר- הודות לטיפול מקצועי מוקפד. כאשר המוצר מופק ומעוצב בחברה המגבשת אותו החל מהרעיון הגלמי שלו וכלה בהפקתו, בעיצובו וביצירת גימור מלוטש שלו נשמר לכל אורך הדרך קו אחיד.
למיתוג המוצר יש חשיבות רבה, לא אחת מכרעת, על אופן התקבלותו על ידי הציבור. ליבת המיתוג של העסק היא הלוגו. כאשר הלוגו מופיע - יש שהוא מועשר ומועצם על-ידי סלוגן – על מכלול המוצרים הכוללים, בין השאר, שלטי חוצות, פרסומות באמצעי התקשורת, חוברות, קטלוגים, מעטפות, ניירות רשמיים של העסק ועוד – העסק נתפס כייחודי, ולא אחת כיחיד ובלעדי.
 

סטודיו ליצירת מותגים

בניגוד למחשבה רווחת, מוטעית מיסודה, לפיה רק חברות גדולות עשוית להיות מותגים – ניתן ואף רצוי ומומלץ למתג כל עסק. המחשבה המונחת ביסוד המיתוג היא ההכרה כי זו הדרך להחדרת המוצר לשוק, להגברת הסיכוי שהוא יחלחל וייטמע בתודעת הציבור (ואף בתת התודעה שלו) כמוצר ייחודי, בעל מאפיינים מובהקים: איכות, מצוינות, מקצועיות.
מוצר ממותג שמיוצר כדי לתת מענה מיטבי ואפקטיבי לאנשים המחפשים את הטוב ביותר ולא מתפשרים על פחות ממנו. מוצר ממותג נותן לאנשים תחושה כי הם רוכשים את המוצר המתאים להם ביותר.
 
מיתוג מוצרים בחברה המציעה שירותי סטודיו מלאים למיתוג תאפשר לכם לעלות ולשחק על המגרש של הגדולים. בהצלחה!
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest