סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
יצירת לוגו שייתפס וייזכר

לוגו הוא הזהות המסחרית של חברה ושל עסק. הוא נתפס בתודעתם הודות לאופן שבו הוא נקלט בה. ככל שהוא קליט יותר, כך הוא ייתפס וייזכר יותר. על מנת ליצור לוגו קליט חשוב להקפיד על כללים אחדים
 1. לוגו שמשדר מסר בהיר המבדל וממתג את החברה.
 2. שילוב נכון, זורם, טבעי, בין הטקסט ובין האייקון הגרפי (הסמל).
 3. לוגו מאוורר, לא עמוס בפרטים, ודאי לא משדר יותר מאשר מסר אחד.
 4. העדפת מספר מצומצם של אלמנטים גרפיים והימנעות משימוש בצבעים רבים.
 5. בחירת צבעים המזוהים עם ערכי החברה וחזונה, לדוגמה: צבע ירוק למי שמדגיש את שמירה על איכות הסביבה. מועדון לצעירים, לדוגמה, ייטיב לשלב בלוגו שלו צבעים ממריצים כגון אדום, צהוב וכתום בעוד לוגו של חברה לציוד משרדי תיטיב לשלב צבעים שקטים ומתונים יותר, כגון כחול, תכלת ושילוביהם.
 6. בחירת סוג אות (פונט) ברור, בין אם רשמי וישר ובין אם בלתי רשמי- ואף ילדותי- ועגול. לדוגמה: עסק המוכר ציוד לתינוקות יכול להרשות לעצמו לוגו רך, מעוגל, בעוד בחירת לוגו מרובע עשוי להעיד על מסגרת יציבה, ולוגו משולל, שקודקודו העליון מזדקר אל על משדר שאיפה לפסגה. בשום מקרה לא מומלץ על שילוב של יותר מאשר שני סוגים של פונטים.
 7. לוגו מוצלח נקבע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח .  הלוגו אמור להביא לידי ביטוי את אסטרטגיית הפרסום של העסק ומטרותיו.
 8. לוגו אמור ליצור רגש של קרבה ושל שייכות. הלוגו אמור להתכתב עם הרגשות הטבעיים של בני האדם ולפרוט על נימי נפשם הסמויים.
 9. לוגו צריך להיות מותאם אל סוג הלקוחות שאליהם הוא מכוון בעיקר: מבוגרים, ילדים, נוער, קשישים ועוד.
 10. חשוב לערוך ניסוי וטעייה של הלוגו, לפני קביעת הנוסח הסופי שלו, על פי מידת התאמתו לפלטפורמות שיווקיות השונות: נייר מכתבים, שלטי חוצות, אתר אינטרנט ועוד. לוגו טוב נראה היטב בין שהוא קטן ובין שהוא גדול.
 11. יש להקפיד על שימוש אחיד בלוגו אחד בלבד. חברה לא יכולה להרשות לעצמה שימוש בשני סוגים של לוגו אם היא רוצה להתמתג.
עיצוב לוגו קליט

כללים ללוגו קליט

סטודיו ורטיגו שבתיק העבודות שלו (שלנו!) מצויים דוגמאות של אין-ספור לוגואים של  חברות ועסקים, מציע לכם שירות הכולל הפקת לוגו משלב הרעיון הגלמי הראשוני ועד לקבלת המוצר הסופי. אנשי מקצוע האמונים על מכלול ההיבטים, התכניים וגרפיים, מעמידים לרשותכם את כל הידע, הניסיון וההצלחות המוכחות על מנת ליצור עבורכם לוגו קליט שיהווה מנוע ומנוף שיווקי רב עצמה ותועלת.
 
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום -  כאן ועכשיו! – ולקבל את כל המידע  הרלוונטי. ייעוץ מקצועי, הצעת מחיר מסודרת ובעיקר המון ידע, כישרון, יצירתיות ומוטיבציה שכל כולם מיועדים על מנת להפיק וליצור עבורכם לוגו קליט, לוגו מנצח.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest