סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לאילו כלים אנו זקוקים כדי להפיק קטלוג עסק מעוצב?
 
קטלוג מושקע ומעוצב מהווה שער כניסה מרהיב לעסק. הוא כרטיס ביקור מורחב שלו. הוא תעודת זהות עסקית. לאיכות המוצר ולהקפדה יתרה על הגימור יש חשיבות רבה על האופן שבו עשויים להידרש אליו נמעניו, קהל היעד הפוטנציאלי שלו, אשר מהם צפוי להתגבש הגרעין הקשה של הלקוחות.
 
הבנת חשיבותו העליונה של קטלוג כאמצעי שיווקי ראשון במעלה גורמת לרבים מבעלי עסקים להשקיע זמן, מאמץ ותקציב בהכנת קטלוג מושקע.
 
טוב ויפה מראה עיניים

קטלוג מפורט, מהודר ומושקע, משקף מקצועיות ורצינות. לקוחות הנחשפים אל קטלוג שהוכן על ידי אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בעיצוב מוצרים והגשתם באופן מכובד ומרשים חשים באופן טבעי אמון כלפי מה שמוצג בפניהם.
 
קטלוג ממותג לעסק משרת אותו בכל מקום ובכל זמן. הוא מהווה חלק מהותי בלתי נפרד מהעסק. הוא חלון הראווה שדרכו ובאמצעותו נחשפים המוצרים השונים לעיני קהל צרכנים פוטנציאלי. לשם הפקה איכותית של קטלוג חשוב לדעת כי נדרשים לשם כך כלים חשובים.
 
כלים להפקת קטלוג מעוצב - סטודיו ורטיגו

כלים להפקת קטלוג מעוצב

להלן כלים אשר לא ניתן לוותר עליהם לצורך הפקת קטלוג לעסק:
  1. קיימת חשיבות עליונה, מכרעת, לצילום המוצרים. צילום מקצועי המחייב העמדה מדויקת של אובייקט הצילום, תאורה מתאימה, יצירת רקע קונטרסטי, המבליט את ייחודו של המוצר, תוך שיקוף מדויק ואמין של הטקסטורה, צבעיו וגווניו ברזולוציה נדרשת, הבלטת היתרונות שלו (טשטוש ואף העלמת נקודות התורפה שבו וחסרונותיו...). אשר על כן, בראש ובראשונה נדרש צלם מוצר מקצועי בעל סטודיו ברמה גבוהה ביותר.
  2. מיתוג ברור אשר יקדם את שיווק העסק ויקל על זכירתו והפנמתו בקרב קהל היעד של צרכני המוצר המוצע.
  3. הפקת דפוס איכותית ובלתי מתפשרת בין אם מדובר בפרוספקט תדמיתי, באריזה, בפולדר, בעלון, בחוברת, בעיתון או בכל פורמט אחר של מוצר המופק בדפוס.
  4. על מנת לאפשר את כל אלה נדרש תקציב גדול מספיק, אשר יאפשר להפיק את המוצר המיועד באמות מידה מקצועיות.
  5. רצוי ומומלץ ללוות ולגבות גם קטלוג וירטואלי, הממוקם באתר האינטרנט של החברה ומציע את המוצרים השונים במעין אולם תצוגה, אשר כל עמוד בו מהווה מתחם ייחודי, שניתן לעיין ולעלעל בו בכל עת ובכל מקום שאליו אתם הולכים ובו אתם רוצים לשווק את המוצרים שלכם.
  6. הכנת קטלוג לעסק היא מלאכה המחייבת מקצועיות רבה. פנייה אל אנשי מקצוע בתחום צילום והפקת דפוס, היא פנייה הכרחית וחיונית. סטודיו הכולל את כל שלבי התכנון, ההפקה והביצוע של הקטלוג מאפשר לכם קבלת מידע עדכני ושוטף על כל שלב, כאשר כל מכלול תהליכי ההפקה והביצוע גלוי ושקוף לנגד עיניכם.
השקעה ביצירת קטלוג מושקע  היא השקעה כדאית, מועילה ומשתלמת. ביחס עלות-תועלת עשוי להתברר לכם כבר בתוך זמן קצר לאחר הפצת הקטלוג ופרסומו כי מדובר בהשקעה אפקטיבית ביותר.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest