סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
עיצוב לוגו חזק ועוצמתי
 
לא לכל דבר יש הסבר. יש חברות שיש להן לוגו מנצח אף שלא הושקעו מאמצים מיוחדים ביצירתו. עם זאת אי אפשר לסמוך רק על המזל- טוב ומאיר פנים ככל שיהיה. על מנת ליצור לוגו מנצח יש לבחור בעיון ובקפידה מכלול מרכיבים, אשר שילובם עשוי להגביר באופן משמעותי את הסיכוי להפיכת הלוגו למועמד ודאי לניצחון.
 
להלן פרמטרים אחדים שראוי ורצוי להידרש אליהם על מנת ליצור לוגו חזק ועצמתי, מחלחל, תהודתי, אשר ייתפס על ידי הציבור כלוגו של חברה שהיא שם דבר בתחומה. חברה שהיא מושג. חברה שהיא מותג. בקיצור ובתמצית- החברה שלכם.
  1. לוגו פשוט, קליט.
  2. לוגו המבטא את חזון החברה ואת ייחודה. את מאפייניה ואת המסר שלה.
  3. לוגו שיש בו ביטוי חזותי קצר, חד וחלק.
  4. במידה שיש מקום וטעם להוספת מלים, יש לבחור אותן - מעטות בלבד, שתיים שלוש לכל היותר - בקפידה.
  5. לוגו לא אמור להסביר. הוא אמור לשכנע, להניע לפעולה, לעודד ולעודד לרכוש את המוצר (המותג) שלכם.
  6. לוגו הוא סמל אבל הסמל מקפל ומגלם בתוכו מהות. הלוגו אמור לשקף את המהות.
  7. הלוגו הוא המסר והוא גם המהות שלו. הוא מבטא אתכם ואת מה שיש לכם להציע. הלוגו הוא גם הקנקן וגם מה שיש בו. אשר על כן הוא אמור להיות לא רק בהיר אלא שקוף לחלוטין.
  8. לוגו מנצח הוא לוגו שפוגע ישר בלב. הוא לא יכול להיות עמום, מטושטש או רב משמעי. לוגו לא יכול להתפרש לכאן או לכאן אלא רק – לכאן אחד בלבד. כאן ועכשיו.
עיצוב לוגו מנצח

כיצד לעצב לוגו מנצח?

לא תמיד ניתן להבחין בכל שמונה הנקודות מוטמעות בלוגו מנצח, אבל בכל לוגו מנצח יש עקבות וסימנים של חלק הארי שלהן.
 
סטודיו ורטיגו מציע לכם את כל השירותים החיוניים הנדרשים להפקת לוגו מנצח. אנשי תוכן, אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה והדפוס, אנשים שיודעים לתרגם את מסרי החברה, חזונה, ערכיה, מוצריה ושירותיה לסמל חזותי המאגד את כולם ומטמיע אותם בתוכו.
 
יש חברות רבות שהלוגו שלהן עושבה עבורן את עיקר מלאכת השיווק. הוא מדבר בשבחן. הוא מעיד על איכותן. הוא מזוהה אתן. הלוגו מייצג אותן יותר מכל עדות שלהן- חמה ומחמיאה ככל שתהיה -  על עצמם.
 
בסטודיו ורטיגו תקבלו לוגו שמדבר אל כל האנשים  בשפה חזותית ברורה, מקורית, ייחודית. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון (שיחת חינם - 03-6372700) או באמצעות הטופס המקוון. תוכלו לקבל מידע, ייעוץ, תשובה לכל שאלה והצעת מחיר מסודרת לפני תחילת העבודה. ממתינים לכם בציפייה דרוכה. נשמח להיות עדים לחיוך הגדול והרחב שיתפשט על שפתיכם כאשר תיווכחו במוצר המוגמר- לוגו מנצח. בדיוק כפי שייחלתם וחלמתם. גם לכם מגיע לוגו מנצח שיזניק את המכירות שלכם לגבהים לא משוערים.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest