סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
הלוגו הוא הפנים הגלויות של העסק. הוא היוצר ומפעיל אצל הלקוחות הפוטנציאליים את היחס כלפיו. הוא המעורר בהם רצון להתוודע אל המוצר או השירות שהוא מציע. הוא המניע אותם להימנות עם הגרעין הקשה של הלקוחות כבר לאחר הרכישה הראשונה.
לוגו מקבע בתודעת הלקוחות ובזיכרונם את מהות המותג ואת משמעותו עבורם. הוא ערך היסוד והערך המוסף גם יחד. די בביטוי הגרפי המצומצם שלו כדי לסמל ולבטא עולם תוכן מלא וגדוש.
 
הלוגו מבטא ומסמל את ערכי הליבה של המותג: פשטות, יסודיות, מקצועיות, יחס אנושי. לוגו מגביר את החשיפה וחשיפה מגבירה את הפעילות השיווקית שמגבירה את המכירות. הלוגו הוא חוליה ראשונה בשרשרת של פעילויות. היא אדן הזינוק התדמיתי והשיווקי.
חברות מייחדות זמן, מאמץ וכסף כדי ליצור לוגו שיבטא את ערכיה, את מהותה, יאפיין ויגדיר אותה. הלוגו מבדל וממתג. עצמו עיניים ושוו לנגד עיניכם העצומות, בתוך החושך שאתם שרויים בו, את צבעיה של חברת תנובה ואת הסמל שלה. המשיכו ממנה אל חברת מקדונלדס ועל האות M הגדולה והמוארת. שוו לנגד עיניכם, שעדיין עצומות, את סמלן המסחרי של יצרניות מכוניות מובילות. היווכחו עד כמה עמוק שקוע בכם הלוגו שלהן.

על מנת ליצור לוגו שיסייע לכם למתג את העסק רצוי ומומלץ לפנות אל אנשי מקצוע. חשוב לציין, כי התהליך מתבצע באופן שבו הלקוח הוא שותף מלא ופעיל, כאשר אנשי המקצוע מתגרמים את צרכיו ורצונותיו ואת שאיפותיו לשפה גרפית.
עיצוב לוגו למיתוג העסק

כיצד לוגו תורם למיתוג העסק

הלוגו הוא המותג
הלוגו הוא סימן ההיכר הבולט שלכם והמבליט אתכם. הוא מצוי על כל המוצרים שלכם. חשבו האם נדרשת לו מלה או מלים אחדות או שהמסר עובר גם בלעדיהן. חשבו האם הצבעים שאתם בוחרים אכן מבטאים אתכם. הלוגו אמור לשאת חן אבל בעיקר לשכנע.
יש לכם מוצר או שירות ייחודיים, ואתם ודאי לא רוצים שהלקוחות הפוטנציאליים יגמרו עליכם את ההלל כמי שהשכילו ליצור לוגו נעים לעין אבל את המוצר או את השירות שאתם מציעים הם ירכשו אצל המתחרים...
הלוגו אמור להיות הסיירת המובחרת של העסק שלכם, לחדור לכל מקום, להגיע אל כל אחד, להניע אותו להזמין אצלכם את המוצר או את השירות מאחר שהבחירה בכם טבעית עבור הלקוחות. הלוגו הוא אכן המותג והמותג הוא הלוגו. שניהם- חד(וחלק) הם.
 
לכל חברה גדולה ורבת מוניטין יש לוגו חזק, אשר כבר במבט ראשון נכנס לראש וללב ומתקבע בהם. הלוגו שלכם מסמל מותג שמדבר גם אל ההיגיון וגם אל הרגש – לכל אחד מהם בשפתו.
לא ניתן לוותר על יצירת לוגו שמזוהה עם החברה, מבדל וממתג אותה. סטודיו מקצועי יסייע לכם ליצור לוגו מקצועי, אפקטיבי, עצמתי, אשר אי אפשר יהיה להתעלם ממנו. לוגו של מותג אשר הפעם הראשונה שבה הוא יוחדר על השוק הוא יחולל בו תנועה ערה של בעלי עניין אשר בתוך זמן קצר יתגבש בתוכה גרעין של לקוחות.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest