סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
בעלי עסקים אשר חברת מיתוג מיתגה עבורם את העסק ודאי חשים את יתרונות המיתוג ואת תועלתו מדי יום. בעולם רווי מסרים, תקשורת ויזואלית ומילותית, עתיר גירויים חזותיים וקוליים, יש חשיבות רבה ליצירת בידול וייחוד שתעמיד אתכם ביתרון יחסי מול המתחרים ותמשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים. בידול נוצר באמצעות מיתוג, אבל המיתוג לא רק מבדל אתכם - הוא מעמיד אתכם במקום טוב יותר לעומת המתחרים מכל בחינה. אתם בהירים יותר, ממוקדים יותר, מציגים באופן ברור יותר עת התועלת ללקוח, את האפשרות להסתייע במוצר או בשירות שלכם לשיפור איכות החיים.
  • מיתוג אפקטיבי מדגיש את היתרונות ואת החוזקות של העסק, מבליט ואת ערכיה. הוא נטבע בתודעת הציבור ומתקבע בתפיסתו כמוצר שיש לו מאפיינים גרפיים ברורים, מסר בהיר, קצר וחד.
  • מיתוג טוב ויעיל מבדל את העסק שלכם מול המתחרים בו.
  • מיתוג טוב ויעיל יוצר לכם דימוי ותדמית של עסק מקצועי, אמין, בל מוניטין.
  • מיתוג טוב ויעיל מקל על הצרכנים להבין את התועלת שאתם מספקים להם.
  • מיתוג טוב ויעיל מציג את העסק שלכם באופן חזותי מרשים.
  • מיתוג נכון יוצר בידול של העסק או השירות שלכם אל מול המתחרים.

יתרונות מיתוג לעסקים

זו אולי לא הדוגמה המובהקת למיתוג שיטתי ומושכל, מאחר שהמקום לא מיתג עצמו באמצעות מסע פרסומי שיווקי באמצעי התקשורת השונים – שמו הטוב עבר מפה לאוזן, הכה גלים, עשה כנפיים.... לא כולם בני מזל כמו בעליו של הקיוסק. על מנת להתמתג ולהיתפס בעיני הלקוחות הפוטנציאליים כמי שהם מותג בתחום שבו הם עוסקים, נדרשת כוונת מכוון והשקעת אמצעים ומאמצים טכנולוגיים, גרפיים ושיווקים. יהיו מי שיגידו שנדרש בעיקר מוצר מנצח. הם לא יטעו, אבל לא די בכך. על מנת שהמוצר ייתפס בעיני הצרכנים הפוטנציאליים שלו כמותג, יש למתג אותו.

אם אתם רוצים להיות ה-דבר הבא...

בשוק תחרותי רווי מתחרים, העדר מיתוג עלול לגזור עליכם היאלמות והיעלמות. אתם ודאי לא רוצים לשקוט על השמרים- קל וחומר לקפוא עליהם- ולכן נדרשים לא רק ליידע את הציבור על אודות קיומכם אלא להיתפס על ידו כמותג, כמי שנותנים לו את המענה הטוב ביותר שהוא זקוק לו, שהוא זכאי לו, שהוא רוצה ליהנות ממנו ומוכן לשלם עליו.

מיתוג לעסקים הוא חלק בלתי נפרד לא רק מהמעטפת השיווקית שלו. לא אחת הוא מהותה וליבתה. מומלץ לפנות אל חברה המתמחה במיתוג עסקים על מנת  שהיא תמתג אתכם באופן המקצועי והאפקטיבי ביותר.
עולם של מותגים

העולם שבו אנחנו חיים ופועלים, עולם של מותגים, יש חשיבות למיתוגן של חברות קטנות לא פחות מאשר למיתוגם של תאגידים וקונצרניים ענקיים. לדוגמה ( אמתית!) קיוסק רעוע, ישן, הממוקם במיקום הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדעת, מטר מרמזור, כאשר בסביבה אין מקום חנייה, ודאי לא לרבים שמגיעים למקום, מציע נקניקיות שהפכו זה מכבר לשם דבר. אנשים לא מעטים מתזמנים את שעת הגעתם אל המקום בשעה שבה הם נוהגים לאכול ארוחת צהריים או ארוחת ערב ובלבד שייהנו מהנקניקייה החמה שנמכרת במקום. עם השנים מיתג עצמו הקיוסק כמקום שמוכר את הנקניקיות הכי טובות בעיר ואולי בכל האזור.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest