סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מה מיוחד בעיצוב גרפי? יש תשובות אפשריות רבות, הנה אחת מהן: זה תחום שחשוב לחשוב, לתכנן וליצור בו גם בתוך הקופסה וגם מחוץ לה. תמיד אפשר לחדש, לרגש, להפתיע. תמיד אפשר ליצור צירופים ושילובים מקוריים, יצירתיים, כאלה שיגרמו ללקוחות ולצופים לפלוט וווואוווו...
 
גרפיקה היא תחום אשר מחייב רכישת בסיס ידע נרחב על מנת לעסוק בו באפן מקצועי. חרף חשיבותו ותרומתו של כשרון טבעי, מולד, ואף שיש דברים שלא ניתן ללמוד אותם בשום מוסד להכשרה מקצועית, אין עוררין על חשיבות רכישת כלים וטכניקות עיצוב במסגרת לימודית מסודרת. קורס עיצוב גרפי חיוני מועיל לכל מי שמתכננים לעסוק בתחום זה באופן קבוע, לרבות מי שעוסקים בו אף שלא למדו את יסודותיו של המקצוע.

סטודיו ורטיגו לעיצוב ולהפקות דפוס הוא לא רק בית יוצר לגרפיקאים מצוינים אלא סדנת יצירה חווייתית, מעשירה ועצמתית, שבה נוצרות מדי יום הפקות חדשות.

גרפיקה  אינה רק ביטוי חזותי של רעיונות. היא שפה. היא תפיסה. היא לא רק עטיפת מוצר או אריזתו - היא מהווה חלק בלתי נפרד ממהותו, מתוכנו. גרפיקה יוצרת לוגו וטובעת חותם חזותי על מותגים. כל מותג הוא סך כל מרכיביו, אבל הגרפיקה היא המרכיב הבולט בו.
 

חשיבה מחוץ לקופסה בעיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי מאפשר אפוא רכישה מסודרת, מובנית ושיטתית של יסודות המקצוע. עיצוב גרפי מעניק כר נרחב לביטוי יצירתי, ולו רק בשל המוצרים הרבים המחייבים עיצוב  גרפי ובהם: קטלוגים, פולדרים, לוגואים, עטיפות ואריזות של מוצרים, פליירים, פרסום חוצות, פרסומות ועוד.
 
מגוון של קופסאות
בגרפיקה אין רק קופסה אחת יש מגוון עשיר של קופסאות... אף שיש שילובי צבעים טבעיים, לרבות קונטרסטים היוצרים חזות מקורית ומעניינת, ניתן לשבור בה מסגרות ותבניות צפויות ודווקא בחידוש ובפירוש האישי של כל גרפיקאי יש אפשרות לטבוע חותם יצירתי אישי.
 
ניתן ללמוד על חשיבותה של הגרפיקה דווקא על פי עיצוב מותגים מוכרים. שוו לנגד עיניכם את הסימן הפשוט, המינימליסטי, של חברת נייק. די בצורה גרפית של סימן פשוט כדי לעורר עולם מלא של דימויים, של מוצרים, של איכויות, של מוניטין. כך גם אם הסימן הגרפי של חברת מקדונלדס.
 
אלא שעולם הגרפיקה הוא עשיר ורב כיוונים, שכבות ורבדים. ניתן לעצב בו צורות מורכבות, עשירות בצורות ובצבעים, בטקסטורות ובמרקמים. יעידו על כך אין ספור הפקות גרפיות המופקות בתוך סטודיו ורטיגו לעיצוב גרפי.
 
תמונה (גם עיצוב גרפי מוצלח) שווה אלף מלים
לא אחת, לא רק תמונה שווה אלף מלים- גם עיצוב גרפי חזק ועצמתי, המבטא ומביע מסר חריף, בהיר, ממוקד. גרפיקה מאפשרת אמירה אישית של הגרפיקאי. גם כאשר יוצרים מוצר גרפי של חברה שיש לה חזון וערכים ו"אני מאמין" ברור ומובהק, ניתן לשלב או פירוש אישי ויצירתי.
על מנת להבין את המשמעות העמוקה מזה אבל גם ואולי בעיקר את המשמעות הפשוטה והברורה ביותר של עיצוב גרפי, אתם יכולים להיחשף כאן למגוון עבודות עיצוב גרפיות שבוצעו בסטודיו.
 
יצירה גרפית מוצלחת מייתרת את הצורך להסביר אותה במלים. היא מדברת בעד עצמה. היא יוצרת בעיניו של הצופה ובתודעתו קשת רחבה של מחשבות, רגשות, תפיסות, חוויות. היא מספרת לו סיפור ומאפשרת לו לחוות חוויה. ללא מלים.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest