סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לבישה של חולצה מודפסת ממותגת היא מעל הכל אמירה ייחודית והשתייכות לעסק כזה או אחר. כשאתה לובש חולצה מודפסת עסקית כולם יודעים שאתה עובד שם.
בעלי עסק רבים ישמחו לחלק חולצות לעובדיהם ואף ללקוחותיהם, כי זוהי "פרסומת מהלכת".
אנו הולכים, נוסעים, פוגשים אנשים כאשר החולצה הממותגת עם שם העסק והטלפון שלנו מלווים אותנו לכול מקום ויוצרים את הפרסומת הטובה והזולה ביותר.
 
סוגי חולצות מודפסות
היום בשוק קיימים סוגים רבים של חולצות, החל מדרי-פיט ממותגות אשר מנדפות זיעה ועד גופיות מרוץ ממותגות עם שם המרוץ.

החולצות הפופולריות היום בשוק הן:
 
  • טישרט 100% כותנה - חולצות אלו קיימות במגוון רחב של צבעים החל מלבן ושחור ועד ירוק תפוח, כחול נייבי, כחול רויאל ועוד. רוב בעלי עסקים רוכשים אותן ומדפיסים עליהם בצבע אחד. כלומר חולצה כחולה ועליה לוגו העסק בצבע צהוב או לבן (רצוי שבחירת צבע ההדפסה יהיה שונה ובעל קונטרסט מצבע החולצה וזאת על מנת שיבלוט בצורה הטובה יותר).
  • דרי-פיט – לא לספורטאים בלבד - החולצות אשר תופסות את מיקומן במקום השני בביקוש הן הדריפיט - חולצות המנדפות זיעה ויוצרות חווית לבישה מסוג  אחר. חולצת הדריפיט מתייבשת במהירות ואינה סופגת זיעה. גופים רבים במשק ועסקים רבים אשר עובדיהם עובדים עבודה פיזית רוכשים חולצות אלו: שוטרים, עובדי בניין, עובדי מוסך, ספורטאים, עובדי מכון כושר.
  • חולצות פולו - אין כמו חולצת פולו ממותגת , גם יפה, גם נוחה ומשדרת בעל עסק מכובד. על חולצת הפולו ניתן להדפיס גם הדפסת כיס יפה מקדימה וגם מאחור. בעלי עסקים רבים מזמינים את חולצת הפולו עם הדפס כיס יפה מקדימה בתור חולצה ייצוגית לעסק. על חולצת הפולו ניתן גם להדפסי וגם לרקום.
  • חולצת פולו דריפיט - אחת החולצות החדשות שנמכרות היום בשוק הוא שילובן של הפולו עם הדריפיט. עסקים רבים בוחרים להדפיס על דריפיט פולו, אשר נותנות גם מענה מכובד לעובד וגם מנדפות זיעה בצורה הטובה ביותר.
לאחר שבחרתם חולצה יש לבחור סוג הדפסה כמובן
  • דפוס משי – העתיק ביותר אך נחשב לאיכותי ביותר. דפוס משי נקרא גם דפוס רשת, על שום ביצוע ההדפסה, על גבי רשת שחוריה הקטנים יוצרים את ההדפסה.
  • דפוס דיגיטלי – מיועד בדרך כלל למס' קטן יחסי של חולצות ואינו מצריך יבוש. דפוס המיועד לאלו הרוצים הזמנה מהירה של חולצות.
  • סובלימציה – דפוס אשר מיועד להדפסות של תמונה.
לסיכום
חולצות מודפסות וממותגות משרתות את כל סוגי האוכלוסייה: עובדי מוסך שלובשים חולצה עם שם העסק, חולצות בית ספר, עובדים במכון הכושר, מצילים בים ובבריכה, הלובשים חולצות מאמן/ מציל/ מדריך. פולו של עובדי היי-טק, טי שרט מקורית לחתונה, חולצות לחיילים המסיימים מסלול וגאים ללכת איתן גם לאחר סיום השרות הצבאי.

חולצות ממותגות

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest