סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
כרטיס הביקור הוא תמצית תעודת הזהות העסקית. הוא מהווה אמצעי שיווקי פשוט, יעיל, נגיש וזמין בכל עת. הוא מהווה אות לפתיחתה של שיחה עסקית ו/או אקורד הסיום החותם אותה, אות וסימן לקיומה.
 
כאמצעי שיווקי, כרטיס ביקור אמור לתפוס את העין, לעורר עניין. יש חשיבות רבה לבחירת הצבע או שילוב הצבעים (לא מומלץ להרבות בהם, כדי לא ליצור עומס על העין ולטשטש את הפרטים החשובים בו). הכרטיס הוא אחד האמצעים לבידול העסק - או האדם – ולמיתוגו.
 
פרטים חשובים שצריכים להופיע על כרטיס הביקור שלכם:
  1. אמורים להופיע הפרטים העיקריים ליצירת קשר אתכם: טלפון (נייד וקווי), פקס, דואר אלקטרוני, כתובת מגורים או תא דואר לשליחת מכתבים וכתובת אתר האינטרנט שלכם (במידה ויש).
  2. מומלץ ליצור כרטיס עם צבעים ניגודיים, כך שהכתוב יבלוט היטב על צבע הרקע של הכרטיס ועל רקע הצבע שלו.
  3. חשוב שגודל הפונט יהיה גדול מספיק כדי לא להתאמץ לפענח את הכתוב.
  4. אם יש לכם לוגו מעוצב וסלוגן - ודאי חשוב שהם יופיעו.
  5. חשוב שכרטיס הביקור יהיה בגודל תקני, במידות המתאימות לאוגדן כרטיסים.
  6. חשוב שהשם, התפקיד ופרטי ההתקשרות יופיעו באותו צד של הכרטיס ולא יחייבו פיצול מבט בין שני צדדיו.

הפרטים החשובים ביותר בכרטיס ביקור

מי מבקר בכרטיס הביקור?

בשל מגבלות הגודל, ברור כי לא אמור להיות מלל רב, אבל המעט שייכלל בו צריך להיות בהיר, מדויק, קל לקריאה. אין מקום לטעויות כתיב, קל וחומר לטעות בספרה במספר הטלפון שלכם.
כרטיס ביקור הוא, אמנם, אמצעי שיווקי טכני חשוב ביותר אבל אין בו מקום – תרתי משמע - להפליג בו בשבחכם, אלא אם משפט קצר בן שלוש או ארבע מלים, המהווה את הסלוגן שלכם, מעיד עליכם כעל מומחים בתחומכם.
 
כרטיסים טובים כוללים בתוכם תשובה לשאלה מי אנחנו, מה המוצר או השירות שאנחנו מספקים, כיצד ניתן להגיע אלינו. ברור לכול – האומנם? כמו כן, המסר של הכרטיס צריך להיות קצר, בהיר ותמציתי: גם אם אתם חובשים שני כובעים עסקיים, תהיה זו שגיאה לכלול את שני תחומי העיסוק או המומחיות שלכם בכרטיס אחד. בהירות המסר וחד משמעיותו חיוניים ביותר ליצירת אפקטיביות ואטרקטיביות.
 
כרטיס הביקור הוא גם חלון הראווה שלכם, החושף ומציג אתכם כפי שאתם. באמצעותו אתם מזמינים את הזולת להתוודע אליכם, להכיר אתכם, לבקר אצלכם, לרכוש מכם מוצר או שירות.
עיצוב הכרטיס חשוב גם על מנת ליצור אצל המעיין בו חוויה אסתטית (כמו גולש באינטרנט אשר מעצבי האתר שבו הוא גולש רוצים להעניק לו חוויית גלישה) וגם כדי לבדל ולמתג אתכם בתודעתו כמי שמסוגלים לתת לו את המענה שהוא מייחל לו. לכרטיס מעוצב יש אפוא ערך יסוד וערך מוסף גם יחד. הרבה דברים גדולים, כגון הצלחה עסקית ושפע, מונחים על כרטיס הביקור הקטן שלכם.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest