סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
ה- DNA של העסק שלכם
 
קטלוג מהווה את אחד האמצעים השיווקיים החשובים והאפקטיביים ביותר.  הוא מעין אולם תצוגה של מוצרי החברה. הפקת דפוס מוקפדת ואיכותית שלו מאפשרת להמחיש ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, לספקים, לסוכני משנה וגם למשקיעים פוטנציאליים את מעשה ידיהם של עסק או של חברה.
 
קטלוג מאפשר להעצים את מיתוג העסק. הקטלוג מסמל את ה- DNA של העסק. הוא חלון הראווה שלו ובה במידה הוא גם שיקוף מוחשי של מוצריו.
 
זה מכבר מוכחת יעילותו של קטלוג מוצרים. הפירוט המלא של המוצר, לרבות מספרו הקטלוגי, מקל מאוד על מי שרוצים להזמינו. צילום ברור ומוחשי שלו ופירוט המפרט הטכני שלו אף הם מהווים מרכיבים חשובים ביותר עבור צרכנים פוטנציאליים.
 
לא בכדי נאמר- טוב מראה עיניים. ואכן, כאשר קטלוג מופק היטב, ניתן לא רק להתרשם ממנו אלא גם להבין היטב את מהות המוצרים ואת השימוש הפוטנציאלי בהם.
 

הפקת קטלוג מוצרים

אנחנו, בסטודיו ורטיגו, יוצרים ומפיקים בשיתוף עם הלקוח ובהתאם לצרכיו ולציפיותיו  קטלוג מוצרים המהווה את כרטיס הביקור שלו. הקטלוג ניתן לשימוש בכל מקום ובכל עת. סוכני עסקים ומשווקי חברות יכולים לשאת אותו עמם לכל פגישה ולמסור אותם לבני שיחם. בכך הם יוצרים נוכחות מתמדת אצלם.
 
הפקה ועריכה מקצועיים ביותר של הקטלוג היא פרי שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע בתחום התוכן, הגרפיקה והדפוס. המוצר המוגמר מבטא ומשקף את מלוא היכולות המקצועיות של כל אנשי סטודיו ורטיגו.
 
קטלוג מוצרים מאפשר לכל בעל עסק המייצר מוצרי צריכה שוטפים כמו גם מוצרים ייעודיים וייחודיים לתעשייה, לחקלאות, למזון ולכל תחום שהוא, להיחשף באופן ענייני ביותר בתערוכות, בוועידות, בכנסים ובכל מפגש בין-אישי עם ספקים, לקוחות וכל מי שעשוי למצוא עניין ותועלת במוצרי החברה.
 
אתם מוזמנים לגלוש כאן אל קטלוגים של גופים שונים, חברות ועסקים, אשר בעליהם השכילו - עיניכם הרואות עדות לכך- את חשיבותו של הקטלוג כאמצעי אפקטיבי מאין כמוהו לעצם חשיפת העסק ולקידומו. הקטלוג מהווה אפוא מכשיר רב עצמה בבידול ובמיתוג העסק והחברה, מעצים ומקבע את דימויה בעיני מי שנחשפים לו ובתודעתם.
 
סטודיו ורטיגו משקיע את כל משאביו המקצועיים, היצירתיים והחומריים על מנת להפיק עבור לקוחותיו קטלוג מוצרים איכותי, מושקע, בגימור ללא רבב. הקטלוג משקף, ברזולוציית צבע גבוהה ביותר ותוך שימת לב לכל הדרישות המחמירות של הפקות דפוס, את הפוטנציאל העסקי הרב הגלום בעסק ובחברה.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של החברה ולזכות למענה מהיר, ליחס מקצועי ואישי חם, ולהתחיל שיתוף פעולה, אשר במסגרתו תתבצע למענכם עבודה מקצועית ברמות הגבוהות ביותר.
 
תוכלו למצוא אצלנו לא רק אוזן קשבת לצרכים ולציפיות שלכם אלא לקבל מענה מיטבי להם. מאחר שקטלוג מוצרים הוא, כאמור, הפנים של החברה – חשוב שהם ישקפו את כל מה שיש לכם להציע. הקטלוג אמור לעורר במי שלוקח אותו לידיו תחושה מיידית כי הוא ימצא בתוכו את מבוקשו; כי הוא מחזיק בידיו קטלוג של חברה מקצועית, אמינה, בעלת ניסיון, אשר שירות לקוחות הוא לא רק שם של אחת ממחלקותיה אלא מרכיב מרכסי ובסיסי במחויבותה הבלתי מתפשרת להעניק ללקוחותיה את המוצר הטוב ביותר שהם זקוקים לו או רוצים אותו.
 
סטודיו ורטיגו מתחייב להפיק עבורכם את קטלוג המוצרים הטוב והמקצועי ביותר.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest