סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
זה מכבר מוכחת יעילותם השיווקית הרבה של לוחות שנה ושל יומנים. בעצם נוכחותם הם מהווים סוכני שיווק שקטים, מקדמי מכירות, מוצרים פרסומיים. לוחות שנה ויומנים מהווים כרטיס ביקור, תעודת זהות, חלון ראווה של עסק או של חברה, וגם, כמובן, של אנשים פרטיים.

סטודיו ורטיגו מציע לכם שירותי דפוס משוכללים ומתקדמים, שבאמצעותם והודות למגע ידם היצירתי של מעצבים מנוסים ורגישים, אנחנו מפיקים לוחות שנה ויומנים לחברות ולארגונים, לסטודנטים ולתלמידים; לוחות לתלייה ולהעמדה על שולחן ויומנים ממותגים, צבעוניים, המושכים את העין ולוכדים את המבט.

ניתן להעשיר את היומנים ואת לוחות השנה לא רק בלוגו ובסלוגנים אלא במידע מפורט על אודות המוצר או השירות שלכם, על מטרות העסק והחברה, חזונם, היצע המוצרים או השירותים וכל מידע רלוונטי על אודותיהם.
היומן השנתי הולך אתכם לכל מקום. בכל מקום ובכל זמן שבהם תוציאו אותו מתיקכם ותניחו אותו במקום גלוי עשויים להיחשף אליו אנשים רבים. זו, כשלעצמה, סיבה מוצדקת ומספיקה למיתוג העסק והחברה שלכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ונציגי השירות המקצועיים של סטודיו ורטיגו יציעו לכם הצעה המותאמת לכם אישית על פי הצרכים, הדרישות, הציפיות והיכולת הכספית. כאן, באתר, תוכלו להתרשם ממגוון עבודות דפוס, שהן בבחינת "על שן מזלג" ממגוון בלתי נדלה של הפקות דפוס איכותיות.
הפקת לוחות שנה ויומנים

הפקת לוחות שנה ויומנים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest