סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לא אחת הרצון לחסוך כסף גורם דווקא להוצאה נוספת, עודפת, לא מתוכננת. לדוגמה כאשר אנחנו רוצים להדפיס פלייר או חוברת ומשתמשים במדפסת ביתית.
 
כאשר אנחנו רוצים ליצור הפקת דפוס מקצועית (וכל בעל עסק מבין את חשיבותו של מוצר מושקע, מוקפד, ברמת גימור גבוהה) נכון לשכור את שירותיו של סטודיו להפקות דפוס וגרפיקה, המציע לנו מגוון בעלי מקצוע, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ושיטות עבודה ייחודיות. כל אלה מהווים ערובה לקבלת מוצר משובח ואיכותי.
 
לא אחת ההבדל בין הפקת דפוס איכותית ומקצועית לבין הפקת דפוס חובבנית ורשלנית נעוץ בהבדל באיכותו של דיו למדפסת. אין ספק כי דיו איכותי ואפשרות להפיק עבודות דפוס ברזולוציית צבע המחדדת ומדגישה את ייחוד המותג מהווה, כשלעצמה, שיקול מרכזי בהעדפת ביצוע העבודה בסטודיו מקצועי על פני ביצועה בבית.
 
הפקות דפוס מסחריות נדרשות לצורך בידול מוצר ומיתוגו. לשם כך מתקיים שיתוף פעולה הדוק בין  הגרפיקאים השוקדים על עיצובו החזותי של המוצר ובין אנשי הפקת הדפוס, העומלים על ייצורו.
תחת קורת גג פיזית, מקצועית וניהולית מתנהל שיח מקצועי, אשר הכול מבינים את השפה ואת המהות שלו. תחת אותה קורת גג מתקצרים ומתייעלים כל תהליכי ההפקה.
הפקות דפוס מסחריות

הפקות דפוס מסחריות

הפקת דפוס מסחרי נותן מענה לצורך של לקוחות פוטנציאליים. היא מעוררת ביקוש למוצר שאותו ההפקה מפרסמת ומשקפת, בין השאר באמצעות תמונה בהירה וחדה. כאשר מפיקים פולדר, ברושור, חוברת, מנשר, אשר מתקיים בו שילוב טבעי וחזק בין התוכן ובין העיצוב, מתקבל מוצר חזק ועצמתי. מוצר אפקטיבי. מוצר המהווה מנוע ומנוף שיווקי רב השפעה.
 
עם כל הכבוד למוצר הווירטואלי
אף שאיש לא יטיל ספק בחשיבותו ובנחיצותו של אתר אינטרנט לעסק, לרבות ואולי בעיקר כאשר הוא כולל גלריה של מוצרים, לקטלוג מוצרים פיזי, שניתן למשש אותו ולדפדף בו, להשתהות על המוצרים השונים המוצגים בו ולשאת אותו אתכם לכל מקום שאליו אתם הולכים, מהווה אפיק שיווקי שלא ניתן לוותר עליו.
 
הפקות דפוס מקוריות מחייבות השקעה אבל הן בעיקר מצדיקות את ההשקעה והופכות אתה לכדאית ומשתלמת – השקעה לצורך יצירת הכנסה. הפקת דפוס מושקעת, הממתגת אתכם ואת המוצר שלכם היא כרטיס ביקור וחלון ראווה. היא תעודת הזהות העסקית שלכם.
 
כאשר לקוח פוטנציאלי נחשף אליכם באמצעות הפקות הדפוס שלכם, הרושם הראשוני שייווצר אצלו ייקבע על פי האופן שבו תשפיע עליו הפקת הדפוס. בעל העסק מבין זאת וגם הצרכן הפוטנציאלי. משום כך מקצים בעלי עסקים וחברות זמן, מאמצים ומשאבים ליצירת חומרים מודפסים על אודות המוצרים והשירותים שהם מספקים.
 
פתחנו בדיו למדפסות וציוד הדפסה ונסיים בו: בעוד אנחנו מדפיסים חומרים במדפסת הביתית אנחנו עשויים להסתפק באיכות הדפסה שתיאמד, במקרה הטוב, בכ- שמונים-תשעים אחוז, כאשר אנחנו מזמינים עבודת דפוס בסטודיו מקצועי, אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המוצר המוגמר שיימסר לידינו יהיה זה שהודפס באיכות של 100 אחוז. אף לא אחוז אחד פחות.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest