סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
כל עסק פעיל - ולא משנה אם מדובר בעסק מצליח, מדשדש או כזה ששומר על כוחו לאורך זמן - דורש לא מעט מוצרי דפוס. המוצרים הללו מאפשרים לו להציג את עצמו בצורה ראויה ויפה, לשווק את עצמו וגם לקדם את המותג. הפקות דפוס לעסקים הן משהו שכל אדם בקהילייה העסקית צריך לעצמו, אך צריך גם לדעת כיצד לעשות זאת, למי לפנות ובאלו מקרים באמת להשתמש בשירות החשוב הזה.
 
דפוס לעסקים: להציג את העסק שלך כמו שצריך
כל משרד פעיל ומתפקד הוא עסק שכל העת מקבל הזמנות חדשות, כאלו שלא נגמרות אף פעם. אבל, כיצד יוכל לקבל את אותן הזמנות? הוא צריך לדאוג לכך שאנשים יכירו אותו. אז נכון, אין שום ספק שהשיטה הטובה ביותר לגייס לקוחות נאמנים היא שיטת ה'מפה לאוזן', אבל אי אפשר להסתמך על כך בלבד. בעל עסק צריך למתג, לתייג ולפרסם את עצמו.
 
מהי הדרך הטובה, היעילה והזולה ביותר לפרסם עסק? לא, אין צורך כאן בקמפיין פרסום מאסיבי, בשעות שידור יקרות, בניסוח ג'ינגל קליט וכדומה. כל מה שצריך הוא מוצרי דפוס שונים, שיציגו את העסק כמו שצריך.
מוצרי הדפוס יהיו כאלו שיציגו את הלוגו (סמליל) של העסק, את הסלוגן שלו, את התחום בו הוא עוסק ואת השירותים שהוא מעניק. המוצרים הללו יכולים להגיע בשלל צורות ותצורות, אך דבר אחד בטוח - כל מי שיקבל אותם ישים לב למסר שמובא בהם.
הפקות דפוס לשיווק וקידום

הפקות דפוס לשיווק וקידום

הנה כמה דוגמאות למוצרי דפוס נפוצים ויעילים במיוחד:
  • כרטיסי ביקור
  • בגדים ופריטי לבוש ועליהם לוגו העסק
  • דפי לוגו
  • עטים, עכבר מחשב, משטחים לעכבר וכדומה - שכוללים את לוגו העסק
  • פרוספקטים שיווקיים וברושורים
  • כרזות, סטֵנדים ופוסטרים
  • קבלות וחשבוניות
כפי שניתן לראות, חלק מאותם מוצרי דפוס נעשים, בראש ובראשונה, למטרות אחרות לגמרי, אך באותה הזדמנות הם מהווים גם מוצרים שיווקיים שמקדמים את העסק. אז איך זה נעשה? מייד תבינו הכל.
 
הפקות דפוס לעסקים והאפקט שלהם על מקבליהם
חישבו על דף חלק, שעליו מתנוססת הצעת מחיר מסודרת של העסק. רשמי, מאורגן, מסודר. כמו שצריך. כעת, חישבו על אותו דף - אך הוא אינו חלק יותר, אלא כולל את לוגו החברה בראשו ובתחתיתו, כולל פירוט של השירותים שמעניק העסק וכדומה. דף כזה ישיג שתי מטרות באותה הזדמנות - מטרות שיווקיות שיש בהן כדי לקדם את העסק.
 
ראשית, הצעת המחיר תיראה רשמית ואקסקלוסיבית יותר כאשר תגיע על דף לוגו. כך, המקבל יידע שמדובר במסמך שיצא ממשרדי אותה חברה וישייך את טיבו אל טיב החברה. שנית, הלוגו עצמו ופירוט השירותים שיש בדף הזה, יאפשרו למקבל המסמך לשייך גם בעתיד את הלוגו לאותה חברה, ולדעת שהוא יכול להזמין ממנה עוד שלל מוצרים אחרים. וזה בדיוק מה שזקוק לו כל עסק.
 
הפקות דפוס לעסקים הן ללא ספק כלי שיווקי חשוב. יש לזכור כי מכון העתקות מקצועי - שם נעשות רוב הפקות הדפוס, אם לא כולן - לא יסתפק רק בשירות ההדפסה לאותו עסק, אלא יציעו לו שירות נוסף, יקר מפז: עיצוב לוגו, שירותי גרפיקה ועוד. כך, כל מוצר דפוס שייצא מטעם אותו עסק, ייראה מקצועי ומלוטש. וכך עושים עסקים היום.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest