סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
גם במשרדיהן של חברות, אשר חלק הארי של פעילותן העסקית והשיווקית מתבצע באינטרנט ניתן לראות ניירת רבה. יש מוצרים שגם אם יש להן חלופה, אין להן תחליף מהותי. מוצרי דפוס, לדוגמה.
 
מוצרי דפוס משמשים לא רק בעבודה השוטפת והיומיומית, הם מהווים גם חלק מהאמצעים היוצרים את מיתוג העסק. בעלי עסקים עושים שימוש מגוון בהפקות דפוס, ובין השאר: לוחות שנה ממותגים, שאותם הם מעניקים שי לספקים וללקוחות; כרטיסי ביקור, חוברות, קטלוגים, הדפסת מדבקות, קלסרים ועוד.
 
הפקות דפוס מאפשרות להביא לידי ביטוי את ייחודו של העסק. הן מאפשרות לבדל ולמתג אותו. כאשר אנחנו מזמינים מוצרי דפוס יש לנו הזדמנות מצוינת לפרסם ולשווק את עצמנו באמצעותם. בסטודיו מקצועי להפקות דפוס יוכלו אנשי מקצוע לסייע לכם לעשות זאת באופן שישרת את המטרות שלכם.
הפקות הדפוס מהוות פלטפורמות להצגת הייחוד שלכם. יש לכם תפיסה. יש לכם רעיון. יש אנשי מקצוע' שהעיצוב הוא אוּמנוּתם ואמנותם, אשר ילבישו עליהם את החליפה העיצובית הייצוגית ההולמת אתכם.
 
הפקות דפוס לעסקים

הפקות דפוס לעסקים

הפקות דפוס ככרטיסי ביקור

אתם עשויים להיזקק להפקות דפוס באופן רציף ושוטף. כאשר הלוגו שלכם מוטבע על החשבוניות ועל הקבלות אתם מפיצים את עצמכם בקרב מספר רב של לקוחות ולקוחות פוטנציאליים.
הפקות הדפוס של העסק שלכם כמוהן ככרטיסי הביקור שלו. רבים קובעים את היחס כלפיכם על פי חזותן של ההפקות. הם רואים אתכם כמותגים. הם רואים בכם מקור שעשוי לספק להם את מבוקשם. סיבה זו, כשלעצמה, מצדיקה ואף מחייבת השקעה רבה בתכנון העיצוב בכלל והלוגו בפרט.
 
כאשר מדברים על מיתוג עסקי מדברים על שפה גרפית ומילולית שיוצרות את הייחוד שלכם ומבדלות אתכם. כאשר מדברים על מיתוג עסקי מדברים על קו אחיד, על מאפיין מובהק. כל אלה באים לידי ביטוי בהפקות הדפוס.
אתם מתקשרים עם אנשים באמצעות מגוון הפקות הדפוס. הודות להן אנשים רבים מתוודעים לקיומכם, נחשפים אליכם, לומדים על אודותיכם ומקבלים בתוך כך מידע חשוב שעשוי להניע אותם להזמין את המוצר או את השירות שלכם ולהפוך ללקוחות. האין זה החלום הרטוב האולטימטיבי של כל בעל עסק?
 
שתי ציפורים במעוף אחד

כאשר לרשותכם סטודיו שמרכז, תחת קורת גג אחת, הן את מחלקת העיצוב והן את מחלקת הדפוס אתם תופסים, הלכה למעשה, שתי ציפורים במעוף אחד: המעצבים מבינים את שפתם של מפיקי הדפוס וההיפך, מה שמאפשר זרימה טובה של תהליך העבודה ומהווה ערובה ליצירת מוצר על פי ההנחיות המוקפדות לייצורו.
כאשר לקוחות פוטנציאליים ייחשפו להפקות דפוס איכותיות שלכם, אתם תיתפסו בתודעתם כספקי שירות או מוצר מקצועיים ואמינים. גם מי שהתרגלו להסתפק בברירות מחדל - ואולי בעיקר הם - ייווכחו לדעת כי מעתה ואילך הבחירה בכם תהיה בחירה שקולה מחושבת, ובעיקר- ראשונית ומועדפת. להפקות דפוס מושקעות עם גימור מלוטש יש משקל מכריע בבחירתם ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית המשתמשת במדפסות מותאמות להפקות מסחריות.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest