סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
דף הבית >> דפוס >> הדפסת קטלוגים >> הדפסת קטלוג
שילוב בין מחיר לאיכות
 
בירור לגבי הפקה והדפסה של קטלוגים שונים מציג כמעט באופן מיידי את העלות של מהלך כזה. אחרי הכול, ברור לכל בעל עסק או לכל מנהל בחברה או בגוף אחר שהדפסה כמו זו היא לא עניין של מה בכך. זאת מאחר וכשמדובר על הדפסת קטלוגים בצורה מקצועית לחלוטין, מדובר על מהלך שעולה כסף וצריך להיות שווה את הכסף.

אך חשוב מאוד לזכור ולהפנים את העובדה שלא רק המחיר של הדפסה כזו הוא משהו שצריך לעניין את מי שצריך קטלוג מרשים, אלא כמובן שגם איכות העבודה היא דבר לא פחות חשוב. אחרי הכול, גם אם מישהו ייהנה ממחיר מאוד אטרקטיבי של הדפסה כזו, הרי שאם המוצר הסופי לא יספק אותו הוא ישכח לחלוטין כמה זול הוא שילם.

לציוד מתקדם יש הכרעה רבה

יש מרכיבים שונים ומגוונים מאוד שמראים בסופו של דבר עד כמה הדפסה של סוגים שונים של קטלוגים היא דבר שקשור מאוד לאיכות ולרמת הציוד איתו משתמשים. חשוב להבין שלא רק כוח אדם מקצועי ומוכשר תורם רבות לתוצאה סופית מכובדת של הדפסת קטלוגים אלא שגם לציוד יש חלק חשוב ביותר.

כמו בלא מעט תחומים אחרים בחיים, אנו יכולים להבין עד כמה חלקה של מכונה מתקדמת ומשכוללת הוא גדול מאוד בעבודה של איש מקצוע מסוים או בשירות של חברה כלשהי. כשאנו מדברים על הדפסת קטלוגים, הרי שלאחר הרעיון של הקטלוג, מיכון מתקדם יביא למימוש התכניות בצורה מרשימה מאוד.
 
הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים

דרך ארוכה עד לתוצאה מקובלת

נקודה מסוימת שראוי מאוד לעסוק בה אם רוצים להבין עד כמה יצירת קטלוג מוצלח היא לא משהו בשיטה של "זבנג וגמרנו", כמו שאומרים, אלא שהיא כזו המציגה דרך לא קצרה ולא בסיסית עד לתוצאה הסופית שתהיה מקובלת על הלקוח, מדברת על תהליך שלם שמורכב מחלקים שונים עד להצגת קטלוג שאפשר להתגאות בו. 

כשעובדים מול חברה מקצועית שיש לה כבר ניסיון רב בשירות מעין זה, אפשר בהחלט לזהות כיצד כבר מהרגע הראשון נוצר תהליך מקצועי וקפדני מאוד של הדפסת קטלוגים עבור כל לקוח. זאת בין אם מדובר על לקוח שהוא חברה העוסקת בתחום ייחודי ובין אם מדובר על לקוח שהוא גוף גדול הזקוק להדפסה בהיקף נרחב. 

 
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest