סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
הפקת קטלוגי מתנות – כך תעשו זאת נכון
 
הפקת קטלוגים בצורה המיטבית הינה שלב מכריע במיתוג העסק, החברה או השירותים הניתנים בו. למעשה, קטלוגים שונים מוצאים את יעדם פעמים רבות מגיעים אל הנפשות הפועלות בארגון או לקוחותיו ובמידה והם עשויים כהלכה, המוניטין והלויאליות מתקבעים היטב וזוכים לביסוס ממשי. הפקת קטלוגי מתנות לא יכולה להיות מוצלחת רק על סמך תוכן המתנות שבתוכם ולהלן הדברים החשובים הנוספים אשר קובעים את מהותו של הקטלוג ויכולתו לבלוט ולהרשים.
 
עיצוב מושכל

הפקת קטלוגי מתנות חייבת לקחת בחשבון התקשרות עם סטודיו או בית דפוס ייעודי אשר מתמחה בעיצוב. על הקטלוג להעביר בצורה קולעת, תמציתית ומושכת את העין את זהות המוצרים שבתוכו, ייחודיותם ואיכותם. לשם כך אנשי העיצוב זקוקים למידע נרחב אודות קהל היעד אשר אליו יגיעו הקטלוגים, האם מדובר בקטלוג מתנות לפסח עבור עובדים, מתנות סוף שנה לגני ילדים וכו'. עבור כל קהל יעד מותאם עיצוב ייחודי. תהליך העיצוב כולל שילוב של תכנון הרקעים השונים בקטלוג, זוויות צילום המוצרים, תכנון משפטי מפתח שיופיעו מעת לעת, קביעת מקום להצהרות או אלמנטים פרסומיים אחרים וכו'. כל תהליך הפקת קטלוגי מתנות חייב לעבור תכנון מושכל ולתת ביטוי למוצרים אשר אותם מעוניינים "לדחוף" לעומת אלו השוליים יותר, אשר ברוב המקרים יראו עם תמונות קטנות וכיתוב פחות מודגש. מדובר באומנות לשמה אשר כוללת היבטים מקצועיים מהעיצוב התעשייתי, השיווקי והפסיכולוגי.
 
הדפסת קטלוג מתנות

הדפסת קטלוג מתנות

ביצוע מרשים

זהו, הקטלוג מוכן וכעת כל שנותר הוא להעביר את החומר המוצג על המחשב לנייר. כיצד עושים זאת בצורה נכונה? ובכן, מדובר במשימה אשר יכולה להיות פשוטה למדי אך עדיין, יש כמה שיקולים שיש לקחת בחשבון. ראשית כל, יש לבחור באופן מושכל איזה נייר הינו המתאים ביותר להדפסת הקטלוג, ניירות, קשיחים, בריסטולים, ניירות דקים וכו'. ככל שקהל היעד יותר "דורש" כך על הקטלוג להיראות מכובד בהתאם עם ניירות איכותיים. שנית, חובה להתייחס היטב לבחירה של מי שיבצע את הדפסת הקטלוג בפועל. חשוב מאוד שביצועי ההדפסה יהיו מרשימים במיוחד כך שכל הקטלוגים יראו בצורה איכותית ולא פחות חשוב, זהים ללא קשר לכמות החומרים המודפסים.
 
דוגמא להפקת קטלוג מתנות מרשים

קהלי יעד דומיננטיים הינם ההורים וילדיהם הרכים. מתנות סוף שנה לגני ילדים או בגילאי בית הספר היסודי הינם בגדר שיחה פעילה ביותר בין ההורים אשר מעוניינים להפיק את המיטב מתקופת הילדות של הזאטוטים וליצור זיכרונות שיישארו לעד. הפקת קטלוגי מתנות עבור ילדים תתחיל באפיון הגילאים ומתן דגש על מוצרים שימושיים שגם ההורים יאהבו, כגון תיקים עם תמונות הילדים, הדפסה על ספלים, קנבס, שעונים למזכרת, פאזלים, כריות, מגבות ועוד. כל מתנה אשר אותה מעוניינים שתרכוש כמות גדולה של אנשים יש להעמיד במקום מרכזי בקטלוג ובתמונות גדולות. על הדפים להיות גדולים ונוחים לדפדוף. על כל התמונות להיות צבעוניות ואיכותיות ולעבור צילום בידי צלם מקצועי ועריכה על מנת להקנות את הקונספט המתאים, ילדים שמחים ותינוקות מחייכים. ככל שהקטלוג יהיה מוצלח יותר, כך המיתוג יהיה מוצלח והסיכוי לרכישה יעלה בהתאם.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest