סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
מה עושים כאשר מתוכננת לנו נסיעה קרובה  לתערוכה או לכנס מקצועי ואנחנו רוצים  לקחת עמנו קטלוג מוצרים מושקע?
עושים את המעשה הטבעי המתבקש: פונים עוד היום לסטודיו ורטיגו לקבל מידע, פרטים והצעת מחיר. בדפוס הדיגיטאלי המתקדם והמשוכלל, אשר העבודה בו מתבצעת 24 שעות ביממה וכל מוצריו עומדים בכל תנאי התקינה הישראליים והבינלאומיים המחייבים והמחמירים.
 
מחלקת דפוס, שעובדיה המקצועיים מאומנים ומיומנים בהפקות ספרים, קטלוגים חוברות, פולדרים, פליירים, ברושורים וכל מוצר דפוס נדרש זמינה עבורכם ליצירה ולאספקת הקטלוג בלוח זמנים מקוצר ומהיר.
 
מצטערים אם אתם לא מחפשים שלמות, חפשו במקום אחר...
צירוף של ידע מקצועי רחב, ניסיון עשיר ומצטבר, מחויבות חסרת פשרות ליצירת מוצר מוגמר ללא דופי ושיתוף פעולה בין-מחלקתי מאפשר לסטודיו ורטיגו להתחייב לייצר עבורכם את הקטלוג הטוב ביותר עבורכם.
 
בעבודת סטודיו מושקעת ומוקפדת נכין עבורכם צילומים איכותיים, ברזולוציה נדרשת, בגימור מלוטש ומרהיב. מי שייחשף לקטלוג שלכם יוכל ממש למשש את המוצר ולהיווכח באיכויותיו.
הדפסת קטלוגים מהווה חלק בלתי נפרד ממכלול עבודות הדפוס השוטפות שלנו. קניינים, יצואנים ויבואנים, אנשי עסקים מכל המגזרים, ממלאי תפקידים במוסדות ציבוריים שלא למטרות רווח ורבים אחרים נמנים עם הגרעין הקשה של לקוחותינו.
 
קטלוגים מהווים שיקוף מוחשי של המוצרים שלכם. אף שאין עוררין על חשיבות יצירת קטלוג וירטואלי באתר האינטרנט שלכם,  אין תחליף לקטלוג מודפס, שאותו ניתן לחשוף במפגשים פנים על פנים עם אנשי מקצוע, עם לקוחות פוטנציאליים, עם ספקים ועם כל מי שעשוי לגלות עניין במוצרים שלכם.
מחויבים ללא פשרות ללקוחות שלנו, אנחנו משקיעים את כל המאמצים והמשאבים הנדרשים על מנת להפיק קטלוג עשיר, איכותי, מרשים, המביא לידי ביטוי הן את ייחודו של המוצר והן את איכויותיו של הסטודיו.
אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון לקבלת מידע, פרטים והצעות מחיר, כשלב ראשון בדרך ליצירת קטלוג שישווק ויזניק אתכם ללא מלים אל הפסגה שאתם שואפים להעפיל אליה.
 
הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוג מתנות
הפקת קטלוגים בצורה המיטבית הינה שלב מכריע במיתוג העסק, החברה או השירותים הניתנים בו. למעשה, קטלוגים שונים מוצאים את יעדם פעמים רבות מגיעים אל הנפשות הפועלות בארגון או לקוחותיו ובמידה והם עשויים כהלכה

לחץ כאן לפרטים נוספים
הדפסת קטלוגים

קטלוגים
חשיבותו של קטלוג מקצועי גופים רבים במשק הישראלי רואים בשנים האחרונות עד כמה קטלוג מקצועי שערוך ומופק ברמה הגבוהה ביותר הוא דבר בעל ערך רב. אחרי הכול, התחרות הגדולה בין גופים שונים במשק

לחץ כאן לפרטים נוספים
הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוג
הדפסת קטלוגים שילוב בין מחיר לאיכות בירור לגבי הפקה והדפסה של קטלוגים שונים מציג כמעט באופן מיידי את העלות של מהלך כזה. אחרי הכול, ברור לכל בעל עסק או לכל מנהל בחברה

לחץ כאן לפרטים נוספים
הדפסת קטלוגים

קטלוג
קטלוג מגוון המזמינים שמבקשים מוצר מיוחד אם נתעמק בדרישות הרבות של גופים שונים במשק הישראלי נראה כיצד בכל תחום יכולים להציג בעלי עסקים או מנהלים בדרגים שונים דרישות מיוחדות

לחץ כאן לפרטים נוספים
הדפסת קטלוגים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest