סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לא תמיד קיימת הלימה וחפיפה כה מובהקות בין איכות לכמות כפי שהן קיימות - שאלו את הלקוחות שלנו (הם שיעידו, הם  שיגידו) ותיווכחו שאכן כן: הדפסת ברושורים בסטודיו ורטיגו בכל כמות מבוקשת היא ערובה לקבלת מוצר איכותי בכל מדד מקצועי.
 
עיצוב גרפי מושקע ומוקפד בכלל והדגשת הלוגו שלכם בפרט הופכים את הברושורים לאפיק שיווקי חשוב ועצמתי.  ברושור מקצועי, ערוך היטב, שעיצובו החזותי מגרה את העין וגורם לה לסרוק ולסקור את הברושור, להתוודע אל תוכנו ולקבל – בתוך שניות אחדות בלבד- מושג על אודות המוצר או השירות המוצעים בו הוא ברושור אטרקטיבי, אפקטיבי ולא אחת, על פי מבחן התוצאה - ברושור אולטימטיבי.
 
הפקות דפוס באמצעים מתקדמים
הפקות הדפוס שלנו נעשות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, בדפוס דיגיטאלי איכותי ומשוכלל, ברזולוציית צבע גבוהה וחדה, תוך יצירת מתאם מיטבי בין שתי השפות העיקריות- הטקסטואלית והעיצובית (התוכן והצורה).
 
אנחנו מאמינים כי לא רק הלוגו גורם ותורם למיתוג העסק אלא גם השפה, העיצוב, הכבוד שאתם רוחשים ללקוחות הפוטנציאליות, האמון שאתם יוצרים בהם, התחושה שאתם מעוררים בהם כי יש לכם מענה מלא על הצרכים שלהם. כי אתם עשויים להביא להם תועלת.
יש לנו יכולות וכלים ליצירת עולם תוכן מהודק, אפקטיבי, שחושף ומציג אתכם כמי שמסוכלים לספק לכל לקוח את המענה המבוקש. אנחנו יוצרים מתאם בין הדמות לדימוי שלכם, בין האופן שבו אתם מציגים עצמכם ובין מי שאתם, בין מה ומי שאתם רוצים להיות לגבי הלקוח ובין האופן שהוא, אכן, תופס אתכם.
 
הלקוח אינו פראייר...
לכן הוא לא יראה בברושור שלכם אורים ותומים אם כל מה  שיהיה בו הוא הבטחה להרים וגבעות. הוא יידרש אליכם ברצינות הראויה אם וכאשר יראה בברושור (ויקרא ויתרשם כי  אמת דיברתם) כי יש לכם מענה מהימן ואמתי, איכותי וזמין, לצורך או לרצון שלו. הוא ייהפך ללקוח שלכם אם הברושור, כאחד מאפיקי השיווק שלכם ישכנע אותו כי אתם תביאו לו תועלת.
זכות וכבוד הם לנו להיבחר כמי שייצרו עבורכם את הפלטפורמה לשיווק המוצר או השירות שלכם באמצעות ברושור מנצח. אנחנו  עושים הכול על מנת להצדיק את האמון ואת הבחירה שלכם בנו ולהיות ראויים לבחירתכם אותנו לביצוע המבוקש.
הדפסת ברושורים

הדפסת ברושורים לעסקים

איך לבנות פרסום נכון באמצעות ברושורים?
ברושורים הם אחד מאפיקי הפרסום והשיווק האפקטיביים ביותר. הם זולים יחסית , נוח לחלק אתם לקהל יעד נבחר באזור הגיאוגרפי הנבחר. ניתן להדפיס כמות גדולה בעלות נמוכה. בברושור יש אפשרות לכתוב על אודות העסק

לחץ כאן לפרטים נוספים
הדפסת ברושור

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest