סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
היכולת לעמוד בכל הזמנה
אנו יכולים לחשוב על דברים רבים שקשורים להדפסה של פולדרים ואמצעי פרסום אחרים שמקובלים היום בישראל, אך נראה כי קודם כל אנו צריכים לדבר על יכולתה של חברה שמציעה שירות כזה לעמוד בכל הזמנה אותה ידרשו גופים כאלו ואחרים. לכן הדפסת פולדרים היא כזו שחשוב לבחון אותה גם בהיבט של הכמויות.

מאחר ובישראל יש היום גופים בסדרי גודל רבים אנו בהחלט יכולים לזהות כיצד לעתים תהיה חברה מסוימת שצריכה להזמין פולדרים במספר עצום. בל נשכח גם כי לעתים יכול להיות שמדובר על חברה או עסק שאולי מזמינים מספר קטן יותר של אמצעי פרסום זה, אך הם עושים זאת בקביעות, כך שמדובר על הזמנה גדולה בכל מקרה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב
חברה מקצועית יכולה לעמוד בכל סדר גודל של הזמנת פולדרים, ובנוסף לכך היא גם מציעה שירות כולל שבמסגרתו יכול כל לקוח גם ליהנות מייעוץ מקצועי הממוקד בצורה מדויקת לכל סוג של הזמנה ולכל אופי של חברה או עסק. כך, הדפסת פולדרים היא לא שירות בסיסי או חובבני, אלא כזה המציג רמת מקצועיות חשובה.

כל לקוח שרואה כיצד שואלים אותו שאלות חשובות בקשר לדרישה שלו לפולדרים ומייעצים לו בצורה קפדנית לגבי סוג הפולדר ממנו הוא יכול ליהנות כמה שיותר, יבין מיד כי מולו עומדת חברה שעבורה פרויקטים של הדפסת פולדרים מבוצעים בצורה המותאמת ביותר ומסתיימים לשביעות רצונו המלאה של כל מי שעובד איתה.

התחייבות אמיתית להדפסה מדויקת
על מנת ליהנות כמה שיותר מפולדר שמחולק במקומות שונים חשוב מאוד שהוא יישא את הפרטים המדויקים של מבצע מכירות או רעיון שיווקי אחר, וחשוב מאוד שיהיה לו תוכן שמדבר אל הלקוח הפוטנציאלי כדי לשכנע אותו לעשות מאמץ ולהגיע לחנות מסוימת או לעשות שיחה וליצור קשר עם ספק שירות מסוים.

לכן אנו מדברים כאן על התחייבות אמיתית להדפסה מדויקת לא רק בכל הקשור לגרפיקה של הפולדר ולמראה שלו, אלא גם בכל הקשור לתוכן שבו. כלומר שלגבי הדפסת פולדרים מדובר הן על דיוק בכל הקשור לנראות של האלמנט הפרסומי הזה, אם נגדיר זאת כך, ולמידע הטקסטואלי שהוא כולל בתוכו.

הדפסת פולדרים

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest