סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
אוהבים להמר? אנחנו מכבדים את אהבתכם אבל זו אינה זירת הימורים... חברה מקצועית מציעה לכם, לקוחות פוטנציאליים מוערכים ומכובדים, שירותי עיצוב מקצועיים להדפסת כל מוצרי דפוס בכלל ושירותי הדפסת ספרים בפרט.
ההדפסה היא השלב הסופי של תהליך שראשיתו בגיבוש קונספט, בהכנת התוכן, בעיצוב ובהפקתו הפיזית של הספר.
חיי מדף של ספר ארוכים יותר מחייהם של חוברות, פולדרים ושאר מוצרים אשר משך הזמן שלגביו את תקפים עשוי להיות קצר ומוגבל. מכאן נובעת חשיבות ההפקה המושקעת והמוקפדת.
בסטודיו מקצועי מוצעים לכם, הלקוחות, מכלול שירותי הדפסת ספרים על פי מתווה שאתם מתווים או מגבשים, כרצונכם, עם אנשי המקצוע המוצעים לכם בחברה. כדי שהספר יחולל את ההשפעה שהוא אמור לחולל, חשוב שהוא יופק ויודפס באופן המקצועי ביותר, במקום שבו מיוצרים ספרים באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ועם טביעות האצבע המובחנות של הטובים שבאנשי מקצוע הפקת דפוס.
 
ספרים - לחיי מדף ארוכים

קשה להפריז בחשיבות איכות המוצר על השפעתו בכלל ועל אורך חייו הפיזיים. כאשר אתם כותבים ספר אתם ודאי מצפים שהוא יודפס במקום שבו תובטח איכותו ועמידתו בכל תקני האיכות המחייבים של הפקת מוצרי דפוס.
שירותי הדפוס הדיגיטאלי של הסטודיו המקצועי הם ערובה לקבלת מוצר מוגמר ללא רבב וללא דופי. ניסיון רב ועשיר בתחום הדפסת ספרים בפרט והפקות דפוס מגוונות בכלל יאפשר לכם ליהנות מעבודתם של אנשי מקצוע המחויבים לאיכות המוצר ללא פשרות.
בכריכה רכה או קשה- בכל סוג שתבחרו, תקבלו הפקת דפוס מושלמת. עם דרוש או רצוי לכם ספר שאמור לא רק לייצג אתכם אלא אף למתג אתכם, תוכלו ליהנות מהניסיון העשיר של אנשי המיתוג הטובים ביותר.
הוצאה לאור - הדפסת ספרים

הדפסת ספרים

יש סיבות שונות לאורך חיי המדף של ספרים. אחת החשובות שבהן היא סיבה טכנית. בשל חשיבותה היא עשויה להיחשב כסיבה מהותית: איכות הפקת הדפוס של הספר קובעת את משך הזמן של הישרדותו.
אם חשובה לכם האיכות- ניחוש מושכל מעלה כי היא ודאי חשובה – ואתם לא רוצים שייוותרו קצוות פרומים, פינות לא סגורות, ותפרים גסים, אתם מתבקשים ומומלצים ליצור עוד היום קשר עם אנשי מקצוע שיודעים ומחויבים להדפסת ספרים מקצועית, איכותית ומשובחת.

לכל סוג ספר – טכניקה ועיצוב מיוחדים

בין אם מדובר בקטלוג (טכני, מכירתי או תדמיתי) ובין אם מדובר בספר אחר, הספר יעוצב וייכרך בטכניקה, בעיצוב ובטכנולוגיית דפוס המתאימה לייעודו. לשם כך עומדים לרשותכם ולשירותכם אנשי הפקת דפוס המכירים היטב את כל הסוגים.
עיצוב הספר והדפסתו הם חלק משלים ובלתי נפרד ממכלול תהליכי הפקתו. אתם מוזמנים ליהנות מתועלת מובהקת של חשיבה יצירתית המשלבת ראייה שיווקית בסטודיו שכל אנשי המקצוע בו מכירים את תחום הדפסת ספרים לפני ולפנים.
הצעת המחיר היא רק אחת ממכלול הצעות שלא תוכלו לסרב להן כאשר תתוודעו ותיחשפו אליהן. אם וכאשר אתם מתכננים הדפסת ספרים לכל מטרה שהיא, מומלץ ורצוי לא לקבל החלטה לפני שתבחנו בעיון ובקפידה את ההצעה האטרקטיבית שמוצעת לכם כאן ועכשיו.
 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest