סטודיו ורטיגו - עיצוב גרפי ודפוס

03-6372700

להצעת מחיר

phone5, phone, contact, telephone, support, call
לקוחותינו נחלקים לשני סוגים- כאלה שאפשר לקנא בהם וכאלה שאפשר להעריצם.  אם גם אתם רוצים להימנות עמם, בכל קטגוריה שתבחרו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם סטודיו ורטיגו וליהנות ממוצרי החברה ומשירותיה.

אם אתם רוצים להצטרף אל מאגר לקוחות, הגדל בהתמדה ובעקביות, ולהיות מוזכרים בנשימה אחת עם בית החולים שיבא, קופת חולים כללית, כלי זמר, עיריית תל אביב, הרצליה מדיקל סנטר ועוד שורה ארוכה של מוסדות, גופים וחברות, פרטיים ומוסדיים- כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו פרטים על אודותיכם בטופס המקוון המצורף כאן.
עם אתם זקוקים לשירותי מיתוג עסקי, מיתוג מוצרים, הדפסה ועיצוב של קטלוגים, לוגואים, פולדרים, פליירים, ברושורים, חוברות,  הפקת לוחות שנה ויומנים, ושירותי הוצאה לאור- אנחנו הכתובת. אין לכם סיבה להמשיך לחפש. מצאתם.

עבודות דפוס מושקעות, מוקפדות ומלוטשות, בגימור שאין בו כל רבב או דופי, עשויות להוות עבור הלקוחות נישה שיווקית רבת תועלת. כאשר שם החברה והלוגו שלה מתנוסס על מוצרי הדפוס השונים אתם נחשפים לכמות רבה מאוד של לקוחות פוטנציאליים. יש לנו הזכות והכבוד להיות מי שתורמים תרומה להגדלת מאגר הלקוחות שלכם.
סטודיו ורטיגו מתנצל בפניכם, לקוחות יקרים (קיימים ופוטנציאליים) על כך שאיש מאנשיו לא יודע לעשות פחות מאשר הטוב ביותר; על כך שאף לא אחד מעובדיו יודע לעגל פינות, להתפשר ולהפסיק באמצע החתירה על השגת המוצר או השירות הטוב ביותר.

בין לקוחותינו

 
כתובת: יד חרוצים 10 תל-אביב 6770003 ,  טלפון: 03-6372700 , דוא"ל: vertigo5@netvision.net.il 
FacebookGoogle+Pinterest